MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Wiadomości: Janowice Wielkie
Poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 7:55
Aktualizacja: 7:57
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Fot. Organizatorzy
Ochotnicza Straż Pożarna w Janowicach Wielkich ogłosiła nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. – Zachęcamy wszystkich w wieku od 7 do 18 lat do wejścia w nasze szeregi. Ze względu na możliwości OSP liczba miejsc jest ograniczona – informują strażacy ochotnicy. Zgłaszać można się do końca kwietnia br.

Na rekrutów czeka niezapomniana przygoda. – Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej najpierw są zapoznawani z teorią, a następnie praktyką, czyli mają możliwość poznania sprzętu pożarniczego, samochodu, działań ratowniczych - mówi Sylwester Szkaradek, jeden z opiekunów MDP. – Co roku organizujemy dla nich również imprezy rekreacyjne i wycieczki. W tym roku na Dzień Dziecka będzie np. ognisko na Zamku Bolczów – wymienia Sylwester Szkaradek.

Młodzieżową Drużyną Pożarniczą ochotnicy z Janowic Wielkich chcą zaszczepiać w młodych chęć wstąpienia do jednostki po ukończeniu 18 lat. W planach jest również wystawienie młodych „strażaków” w młodzieżowych zawodach pożarniczych.

- Gwarantujemy świetną zabawę podczas zbiórek i treningów oraz wiele innych atrakcji – dodaje Sylwester Szkaradek.

Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej, mogą kontaktować się z opiekunami MDP: dh. Stanisław Tatarzyn-793 651 002 i dh. Sylwester Szkaradek-509 132 436.

Ogłoszenia

Czytaj również

Są nowe murale

Co z placem zabaw?

Wypadek w Radomierzu

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~x 25-04-2016 10:29
Przy naborze do osp powinny być takie same badania psychiatryczne jak do psp bo niestety statystyki pokazują,że trafia tam wiele czubków (czytaj podpalaczy i piromanów)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ojcowie górą!

Spalał śmieci – dostał mandat

Będzie bardzo gorąco!

Zmiana w Związku Gmin Karkonoskich

Z miłości – finał Festiwalu Obrzędów

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1257
Tak
78%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%