MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Na weekend w Teatrze Norwida – Madame de Sade i Novecento

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 28 listopada 2012, 8:05
Aktualizacja: 8:07
Autor: Org
Fot. Archiwum Teatru
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniaj Górze zaprasza 30 listopada i 1 grudnia (piątek i sobota) o godz. 19.00 na przedstawienie Yukio Mishima “Madame de Sade” w reżyserii Krzysztofa Prusa, a 2 grudnia (niedziela) również o godz. 19.00 na spektakl Alessandra Barrico "Novecento". Na każdy ze spektakli mamy po jednej, podwójnej wejściówce – do odbioru w kasie teatru na hasło „Jelonka.com”, na godzinę przed spektaklem czyli od godz. 18.00.

„Madame de Sade” to nie tylko błyskotliwy dyskurs o dobru i złu, o prawie do swobody wyrażania uczuć i uleganiu im, ale też opowieść o erotyce, pięknie i brzydocie, o sile wyobraźni i niezłomności w obronie własnych przekonań, nawet wbrew obowiązującym normom obyczajowym i moralnym.
Występują : Elwira Hamerska-Kijańska, Elżbieta Kosecka, Katarzyna Janekowicz, Iwona Lach, Anna Ludwicka- Mania, Małgorzata Osiej - Gadzina.

Natomiasto "Novecento" to poruszająca opowieść o genialnym muzyku, który całe swoje życie przeżył na transoceanicznym liniowcu, pływającym między Europą i Ameryką. Nigdy nie zszedł na ląd i nigdy nie opuścił swojego statku. A tę historię opowiada – nagrodzony za tę kreację – Jacek Grondowy.

Rezerwacja biletów i szczegółowe informacje pod numerami telefonów: 75 64 28 130; 75 64 28 131 oraz na stronie internetowej
www.teatrnorwida.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tak się nie robi!

Będą utrudnienia w ruchu na Goduszyńskiej

Ogołocili drzewa

Brak wyobraźni?

Głosy za strajkiem?

Prezydent wezwany przez prokuratora

Miłośnicy zabytków na swoim kolejnym zlocie

Rusza remont stadionu przy ulicy Lubańskiej

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
950
Tak
38%
Nie
55%
Nie mam zdania
8%