MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Na weekend w Norwidzie spektakle dla każdego

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 3 kwietnia 2013, 10:26
Aktualizacja: Czwartek, 4 kwietnia 2013, 9:28
Autor: Org
Fot. Archiwum Teatru
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida na ten weekend zaplanował "Przygody rozbójnika Rumcajsa (6. kwietnia o godz. 17.00) oraz "Dancing w kwaterze Hitlera" (5. i 7. kwietnia o godz. 19.00). Na każdy ze spektakli mamy po jednej, podwójnej wejściówce – do odbioru na godzinę przed spektaklem, na hasło Jelonka.com.

"Przygody rozbójnika Rumcajsa” to dynamiczne, pełne rozmachu przedstawienie z muzyką w rytmie rocka, reggae i hip-hop zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Występują : Elwira Hamerska-Kijańska, Magdalena  Kępińska, Elżbieta Kosecka, Iwona Lach, Anna Ludwicka-Mania, Marta Łącka, Małgorzata Osiej-Gadzina, Robert Dudzik, Andrzej Kępiński, Igor Kowalik, Kazimierz Krzaczkowski, Tadeusz Wnuk.
 
 
Natomiast "Dancing w kwaterze Hitlera" (adaptacja książki Andrzeja Brychta i wykonanie: Robert Dudzik) to opowieść na scenie, niemal w dokumentalnej formie i w sposobie wykorzystania wątku drugiej wojny światowej, ilustrowana obrazem i muzyką, historia pewnej znajomości, która wydawała się namiętną miłością, a była tylko cynicznym wakacyjnym romansem.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koło ratunkowe dla Flory?

Pojadą kolarze – utrudnienia dla kierowców

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Lewica Razem o ochronie zdrowia

Od poniedziałku będą utrudnienia w ruchu (komunikat)

Medale dla złotych par

Inwestycja przy Kruszwickiej jeszcze poczeka?  

200 pieczątek w 24 godziny

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
563
Tak
52%
Nie
44%
Nie mam zdania
4%