MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Na weekend w Norwidzie… dwie kolacje

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 3 stycznia 2013, 7:45
Aktualizacja: 7:48
Autor: Red
Fot. Archiwum Teatru
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze poleca jutro i pojutrze (4–5 stycznia) o godz. 19.00 “Kolację dla głupca” Francisa Vebera, a w niedzielę (6 stycznia) również o godz. 19.00 „Kolację na cztery ręce” Paula Barza. Na każdy spektakl mamy po jednej, podwójnej wejściówce – do odbioru w kasie teatru na hasło „Jelonka.com”, na godzinę przed spektaklem, czyli od 18.00.

„Kolacja dla głupca” to inteligentna komedia, satyra na francuską klasę średnią, z której przywarami autor rozprawia się bezlitośnie. Jej największe atuty, to nakreślone wyrazistą kreską sylwetki bohaterów, misterna intryga i dowcipne dialogi oraz wartka akcja z zaskakującymi pointami.

Natomiast „Kolacja na cztery ręce” opowiada nie tylko o spotkaniu dwóch wielkich kompozytorów: Jana Sebastiana Bacha i Jerzego Fryderyka Haendla. Jest to spotkanie różnych osobowości i konfrontacja krańcowo różnych poglądów na życie, muzykę i sztukę.

Rezerwacja biletów, szczegółowe informacje pod numerami telefonów: 75 64 28 130 oraz 75 64 28 131. Przypominamy, że w czwartki można skorzystać z tańszych biletów. Można je kupić np. dzisiaj (3 stycznia) od godz. 8.00 -16.00 w kasie teatru, w cenie 15 zł na spektakle z repertuaru na miesiąc styczeń 2013 r. (oprócz premiery).

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Lemury z Czech w wałbrzyskiej Palmiarni

Tłumy we dworze

Areszty za rozbój i kradzież

Była gala z nagrodami

Akt oskarżenia dla sprawców tragedii

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Wypadek przy sądzie

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
698
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%