MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Na tenisa przez cały rok?

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 19 maja 2011, 14:06
Aktualizacja: 14:07
Autor: RED
Władze Jeleniej Góry podjęły rozmowy o możliwościach pełniejszego wykorzystania kortów tenisowych przy ul. Sudeckiej.

– Korty powinny być wykorzystywane bardziej efektywnie – powiedziała Zofia Czernow, zastępca prezydenta miasta. - Pojawiają się inwestorzy, którzy chcą je unowocześnić, łożąc na to własne środki. Zbieramy informacje o tym, jak to zrobić najlepiej, zbieramy oferty, wszystko oczywiście rozstrzygnie się w przetargach, ale składane teraz oferty pozwolą na pełną orientację co do możliwości rozwiązań i skali pomysłów.

Jak już informowaliśmy w jednej z notatek, jeden z zainteresowanych chce wydzierżawić korty. - Deklaruje zabudowę dziś otwartych konstrukcją stalową w taki sposób, że powstałby nad nimi dach, a ściany zabudowane zostałyby rodzajem rolet, które latem mogłyby być podciągane, a w chłodniejszych porach roku – opuszczane. - Rozważamy możliwość, by trzy z kortów przy ul. Sudeckiej zagospodarować w taki właśnie sposób – czytamy w komunikacie jeleniogórskiego magistratu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zabobrzański festyn

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Rój pszczół na 1 Maja

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~skrzat 19-05-2011 15:07
Niektórzy to jeszcze wierzą w garbate krasnoludki, ale ile czasu można tak ściemniać naród w każdym temacie? Przecież tego rodzaju bajania bez odpowiedzialnego i ekonomicznego podejścia do tematu to przykład skajnie nieodpowiedzialnego postępowania. I cóż to za wiadomość? News z gatunku - zrobimy wam wszystkim dobrze wygląda mi na kampanię wyborczą pani Czernow.
~~jg 19-05-2011 18:48
Ale te władze są naiwne. Przecież ten niby-Dobromir niczego za darmo nie zrobi. Niech chwalą się raczej efektami, a nie bzdurnymi pomysłami.
~rararak 19-05-2011 22:03
Wysokie Wygrane! Sprawdź swoją wiedzę. Quiz Bronka. Pytań jest ileś, czas jakiś tam. Kolejność byle+jaka. 1) Kto jest największym matołem w PRL-bis? 2) Kto powiedział; przekręty na służbie zdrowia będą robione? 3) Kto powiedział; Polska to dziki kraj? 4) Kto spisal na oczach milionów obywateli 10 kretyńskich obietnic i teraz rżnie głupa? 5) Kto chodził PO cmentarzu cicho-sza i się spocił? 6) Kto chciał wprowadzać na siłę ojro, bo PiS to zło? 7) Kto gra w piłeczkę przy sztucznym oświetleniu a w przerwach odbywa podróze życia lub leży odłogiem na tapczanie tępo wpatrując się w sufit? 8) Kto pytał, PO ile są jabłka? a dzisiaj dzięki niemu statystyczny Polak będzie zażerał suszone gruszki na wierzbie irlandzkiej? Całość na NJ
rymcycymcy 19-05-2011 23:02
Jak się szybko wypowiada ..."tenis w porcie" ...to można to fajnie pokręcić ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pełzająca sztuka

Bezpiecznie w Termach

Stroma po remoncie

To parking MPGK?

Widowiskowe odsłonięcie Ławki Wolności w Jeleniej Górze

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
816
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%