MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Na Szklarkę dojdziesz bez utrudnień

Wiadomości: REGION
Czwartek, 30 grudnia 2010, 8:26
Aktualizacja: 23:23
Autor: Angela
Fot. KPN
Mimo trudnych warunków atmosferycznych udało się zakończyć remont mostu w rejonie wodospadu Szklarka. Zniszczony most został odbudowany i obecnie można już bezpiecznie dostać się do Schroniska Kochanówka i do kaskady – informuje Karkonoski Park Narodowy.

Most na Szklarce został uszkodzony jesienią tego roku. 24 października podjęto decyzję o jego zamknięciu wraz z odcinkiem szlaku prowadzącego do Wodospadu Szklarka i schroniska Kochanówka od strony parkingu przy drodze z Jeleniej Góry do Szklarskiej Poręby.

Dojście do jednej z najpopularniejszych kaskad na pogórzu Karkonoszy było możliwe jedynie od strony campingu Pod Ponurą Małpą i Starej Chaty Walońskiej. Obecnie wszystko wróciło do normy i turyści mogą bezpiecznie dostać się do wodospadu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nadbrzeżna gotowa

Weekend w Bukowcu

Absolutorium dla bolesławieckiego zarządu powiatu

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~matti 30-12-2010 15:43
To jest most??? Czy kolejna prowizorka? KPN oszczędza na turystach jak może, ten most to wstyd a nie żaden most, szczególnie przed turystami zagranicznymi, których mnóstwo idzie tędy do wodospadu. Jak jakieś dziecko poślizgnie się i przeleci do rzeki pod tymi "barierkami", a KPN będzie musiał zaplacić odszkodowanie, to może w końcu nauczy się porządnie wykonywać swoją robotę!
~emem 30-12-2010 20:39
Angela napisała: " Wiadomości, SZKLARSKA PORĘBA", hmm, a ja myślałam, że wodospad Szklarki to PIECHOWICE, czy się mylę?? W Szklarskiej budują ładniejsze mosty i bezpieczne dla użytkowników.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Fundusze dla powiatu kamiennogórskiego

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Akcja krwiodawstawa w areszcie śledczym

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Likwidacja schroniska

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2061
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%