MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 24 września
im. Gerarda, Teodora

Na stadionie była świetna zabawa

Wiadomości: Podgórzyn
Niedziela, 6 maja 2012, 9:52
Aktualizacja: 9:54
Autor: Agrafka
Fot. Agrafka
Festyn na rzecz budowy skateparku w Podgórzynie, połączony z obchodami Dnia Św. Floriana, czyli patrona straży pożarnej, odbył się wczoraj (sobota) na miejscowym stadionie. Były pokazy artystyczne, zawody sportowe, pokazy strażackie i loteria fantowa.

- Dochód z festynu, czyli ze sprzedaży potraw, przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich, a także z loterii fantowej zostanie przeznaczony na budowę skateparku w Podgórzynie, by dzieci mogły bawić się bezpiecznie - mówiła Teresa Kodź, przewodnicząca KGW w Podgórzynie.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej świętowali uroczyste przekazanie i poświęcenie nowego wozu bojowego. Uczcili także dzień swojego patrona. – Nowego mana otrzymaliśmy już w styczniu, ale dopiero dziś został poświęcony i oficjalnie przekazany. Do tej pory zdążyliśmy już go przetestować, sprawdził się na różnych akcjach. Bardzo cieszymy się z nowego sprzętu – powiedział Tomasz Bloda, wiceprezes OSP w Podgórzynie.

- Przedstawiciele straży pożarnej z całego powiatu jeleniogórskiego zjechali do Podgórzyna dziesięcioma wozami bojowymi, żeby tu wspólnie świętować. - Z okazji Dnia Strażaka zorganizowaliśmy zawody dla dzieci - dodał.
Podczas festynu odbył się turniej piłkarski Orlików, mała olimpiada, bajeczna zabawa z firmą Vesna, pokaz tańca Hip – Hop ze Szkoły tańca Kurzak i Zamorski. Gwiazdą wieczoru był zespół Prestiż. Wystąpiły także Orły z Podgórzyna, które zakwalifikowały się do programu „Mam talent”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Był "Krok do sukcesu"

Zygzakiem po ulicy

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~qwerty36 6-05-2012 10:07
widac ze byla delegacja z sobieszowa...
~ 6-05-2012 12:05
DLACZEGO NIE MA JAKICHKOLWIEK INFORMACJI DUŻO WCZEŚNIEJ O TAKICH IMPREZACH, CZY NAPRAWDĘ JELONKA O TYM ZAPOMINA, ALE LUBI ZAJMOWAĆ SIĘ NAPRAWDĘ PIERDOŁAMI I O TYM CZĘSTO PISZE, O TYCH PIERDOŁACH NIE ZAPOMINA
~aaa 6-05-2012 14:02
szkoda, że autor artykułu nie wspomniał o sponsorach, nieładnie.
~luzblus 6-05-2012 14:46
skatepark w Podgórzynie? a dlaczego nie w Jeleniej albo Cieplicach? bez sensu tam
~rumcajs54 6-05-2012 15:26
Do~luzblus: bo wychodzi na to, że lokalna społeczność chce coś zrobić dla swoich mieszkańców. W Jeleniej były namiastki skateparków, chyba na os. XX-lecia, przy ul. Złotniczej, no i przy kościele przy. Cieplickiej ale z jakichś powodów już ich nie ma...
~ 6-05-2012 17:48
to jest społeczność
~haha 6-05-2012 18:23
to bedzie smieszne jak w Podgórzynie powstanie skatepark szybciej niż w Jeleniej
Piipek Jelonkowy 6-05-2012 19:07
***---*** Wygrałem na loterii los z napisem spróbuj jeszcze raz... maskaryczne przeżycie ... Traumę i niesmak mam jeszcze dziś... Cry Cry Cry ... ***---*** Bum parara bum parara bum bum bum ///***///
~asa 6-05-2012 19:51
Przepraszam, ale ten tonący pompowany statek a'la tytanic wywołuje u mnie mdłości. Proponuje coś takiego samego zrobić z tu-154 ze smoleńska.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Porządki na cmentarzu

Z Leszkiem na Śnieżkę

Forex trading od podstaw. Czym jest i jak zacząć inwestować?

Maseczki... pamiątką?

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
842
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%