MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Na rockowo w polsko–czeskich rytmach

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 11 października 2008, 8:38
Aktualizacja: 8:38
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Nowa formuła Ligi Rocka zagości w nadchodzących siedmiu miesiącach w Jeleniogórskim Centrum Kultury. Obok prezentacji rodzimych zespołów z całego kraju, będzie można posłuchać także grup naszych południowych sąsiadów.

Uzyskaliśmy wsparcie z jednego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z programu „Przekraczamy granice” – informuje Andrzej Patlewicz, pomysłodawca i główny organizator imprezy.

Wczoraj odbył się pierwszy koncert Ligi w nowym wydaniu. Amatorzy decybeli i mocnych muzycznych wrażeń mieli okazję przekonać się, jak brzmi rock w czeskim wydaniu. Pokazała to grupa Hangover Painters. Poza tym zaprezentowały się zespoły Vena Valley z Częstochowy, Qqna Mu New z Wałbrzycha, Clon z Wrocławia oraz Facktory z Nowej Soli.

Wiele wrażeń jeszcze przed fanami tej imprezy. Koncerty Ligi Rocka, które są szansą dla zespołów na zaistnienie na muzycznej scenie, odbywać się będą aż do marca przyszłego roku. Jak zapowiedział Andrzej Patlewicz, finał Ligi zabrzmi nie w Sali Novej w JCK, ale na stadionie przy ul. Lubańskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Stalowe rumaki w Karpaczu

Znowu auto na chodniku

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~szyderczo 11-10-2008 14:07
haha widać kto się jeszcze bawi na JLR.. poziom imprezy zjechał do poziomu gimnazjum ;] konderpunki i reszta mrocznej dzieciarni.. aż szkoda patrzeć, gdy sobie przypominam JLR sprzed lat..
vermissen 11-10-2008 16:54
1. Ty nigdy nie byłeś młody? 2. Kto ma być nadzieją rocka/metalu, jak nie nasi następcy? Daj sobie spokój, wyluzuj człowieku :)
~do -szyderczo- 11-10-2008 17:28
juz cie nie lubie! chyba dobrze , ze młodziki smakuja klimatu, wyrabiaja gusta i to w odpowiednim kierunku!!! Pewno tak samo narzekasz na młode blacharstwo!!! A kilka lat temu to w jakim wieku byłes, pomysl tępoto i wychowuj puki sie da i puki jeszcze jest kogo, bo niedługo zaleje nas...lambadziarstwo!
~ 11-10-2008 20:36
taka mała uwaga: nie zespół FAKTORY tylko FUCKTORY ;)
~Sabath 11-10-2008 22:09
to normalne że przychodzi dzieciarnia na koncerty metalla,rocka,hiphopa,techna chcą się poprostu bawić taki wiek żeby zabawić się na koncercie,napić się , naćpać, powrzeszczeć poskakać i pobić się i wandalizować napisałem nieładnie ale taka jest prawda co na niektórych koncertach,dyskotekach czy imprezach
~bożydar_18 12-10-2008 14:41
Dzieci nie dzieci,ważne żeby się bawilło więcej ludzi pod sceną . A nie jak ostatnio :] .W ogole następnym razem ktoś mógłbym przed wejśćiem napisać żeby zachować bilety do późniejszej kontroli ..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Staranował samochodem trzy pojazdy

Jest kapliczka św. Anny

W sierpniu zarejestruj jacht

Śmierć na żwirowni

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
690
Tak
20%
Nie
76%
Nie wiem
5%