MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Na pięć i pół tysiąca złotych okradli hurtownię z mięsem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 9 listopada 2007, 12:01
Aktualizacja: 12:01
Autor: TEJO
Trzech złodziejaszków włamało się do placówki, ale nie interesowała ich tylko żywność. Oprócz wędlin ukradli także sprzęt elektroniczny. Rabusi szybko dorwała policja. Grozi im kara więzienia.

Panowie mają 22, 25 i 28 lat. W nocy z 7 na 8 listopada postanowili dokonać skoku na hurtownię mięsną. Włamali się do środka. Ukradli komputer biurowy, monitor plazmowy, wagę elektroniczną oraz wędliny o łącznej wartości 5500 zł.

Właściciel zgłosił przestępstwo policji. – Funkcjonariusze na bazie pracy operacyjnej oraz w wyniku współpracy z pokrzywdzonym wytypowali ewentualnych sprawców przestępstwa, następnie przeszukali mieszkania i pomieszczenia gospodarcze użytkowane przez nich użytkowane – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska.
W piwnicy 25–letniego mężczyzny mundurowi odnaleźli plecak z częścią skradzionych wędlin.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Nie przyznają się do zarzucanych im czynów. Dwóch z zatrzymanych ma na swoim koncie inne przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Policja wystąpi z wnioskiem o ich aresztowanie.

To nie jedyna kradzież z placówek handlowych odnotowana ostatnio przez policję. Na gościnne występy do jednego z marketów w Jeleniej Górze przyjechał z Mysłakowic 33–latek, który nabrał pełen wózek żywności i artykułów przemysłowych. Za zakupy warte 313 złotych nie zamierzał zapłacić. Zatrzymała go ochrona sklepu i przekazała policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Doczekają się ronda

Śladami św. Jadwigi

Budują ekopostojownię

Komentarze (3) Dodaj komentarz

PrYk 9-11-2007 12:11
Nie wiem czy to glupota czy desperacja... Dla w sumie nieduzych kwot ryzykowac 10 lat wiezienia. Pogratulowac pomyslowosci !
~Smok 10-11-2007 13:00
Podziekowania dla Policji za szybkie zatrzymanie zlodzieji (aczkolwiek zadko im to sie zdaza) Jestem zadowolony za zostali oni zatrzymani Zamiast krasc powinni sie wziasc z ucziwa prace a tak posiedza sobie teraz BRAWO!!!!!
~ja 11-11-2007 23:54
ale masakra. Jak można nawalić cały kosz zakupów i nie chcieć za to zapłacić. Koleś może się czegoś nawąchał i myślał że jest niewidzialny. hehe. dobry zioom.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przełamywanie barier  

To jest antywitacz

Nietypowy finał Ligi Rocka

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
644
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%