MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Na patriotyczną nutę

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 26 marca 2012, 14:05
Aktualizacja: Czwartek, 26 kwietnia 2012, 11:18
Autor: Jelonka.com
Fot. ...
Przedstawiamy fragmenty koncertu galowego regionalnych eliminacji VI Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej.

Impreza, w której wzieli udział uczniowie z Jeleniej Góry i byłego województwa jeleniogórskiego, zorganizowana przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu i Młodzieżowy Dom Kultury "Jelonek" w Jeleniej Górze odbyła się w sali JCK przy ulicy Bankowej.

Przypomnijmy, że z grona dwudziestu wykonawców jurorzy pod przewodnictwem Agnieszki Marszałek wyłonili pięciu, którzy 27 kwietnia pojadą do Wrocławia, aby wystąpić na gali finałowej. Awans wywalczyli: Paulina Bocian z Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze, Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Opolnie Zdroju, Duet wokalny Jaś i Kuba Dziuba ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Bolesławcu, Natalia Sikorzyńska ze Szkoły Podstawowej w Ruszowie oraz Dominika Kuręda z Gimnazjum w Lesnej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Wypadek przy baniakach  

Dołącz do Teatru "Na Progu"

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~zauroczony 27-03-2012 10:14
Coś pieknego . Redaktorzy z Jelonki maja klasę, której brakuje naszym lokalnym telewizjom. Szkoda, że takiej formy promocji naszego miasta nie stosuje Telewizja "Dami". I pomysleć , że jeszcze niedawno MDK borykał sie z problemem likwidacji. A tu prosze Panie Prezydencie, taki koncert przygotowali. Gratulacje dla organizatorów !
~kasior 27-03-2012 16:17
Byłem, widziałem, to wszystko prawda. Koncert przepiękny, organizacja koncertu super ! Dzieciaki powalają widownie na kolana! A filmik MIODZIO !
~fanka :) 28-03-2012 12:09
Pięknie, wzruszyłam się. Szkoda, że o tym koncercie nie wiedziałam wcześniej. Gratulacje dla tych, którzy wzięli udział w koncercie oraz osób, które przygotowały młodzież. Jesteście wszyscy wygrani, również Ci którzy nie zakwalifikowali się do występu we Wrocławiu.
~lol 30-03-2012 21:22
Widzę , że panna Bocian ma patent na wygrywanie...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Warsztaty modelarskie

O rozpadających się górach

Dotacja dla Muzeum Zabawek

Oni pięknie grają muzykę dawną

Mazolewski show!

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
27
Tak
78%
Nie
22%
Nie wiem
0%