MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Na kłopoty Lenard

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 5 grudnia 2009, 14:58
Autor: admin
admin
Fot. admin
Gościem Wiktora Marconiego jest zastępca prezydenta Jerzy Lenard, który stawia czoła pytaniom o rozmaite bolączki miasta.

Co dalej z targowiskami? Czy forma, na jakiej działają dotychczas, ma – zdaniem samorządowca – przyszłość? Jak walczyć z wandalami, którzy w różny sposób demolują miasto? Czy monitoring wystarczająco zniechęci ich od działań, które – co prawda są publicznie potępiane – ale dotąd nie udało ich się ukrócić. O te i inne sprawy gościa przepytuje W. Marconi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

O rozpadających się górach

Studium na początek

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~? 5-12-2009 19:22
Polacy nigdy nie umieja sie zorganizowac przed czasen na wspolne dzialanie ,Organizuja sie dopiero jak maja dopiero obie rece w nocniku.
~kupiec 6-12-2009 0:01
Prezydent i jego urzędnicy popełnili błąd,a odpowiedzialnością obarczają kupców,Wielokrotnie przekonywaliśmy o zmianie systemu zarządznia,bez skutku.Dzierżawa była dla kolesiów po układach od zawsze miał np Wojciechowicz, Simet,Wilk czyli WSW w swoim wydaniu
~spokojna sprzedawczyni 6-12-2009 13:11
Tak kupcy mogą zarządzać targowiskami, ale pod warunkiem że w ich środowisku znajdzie się osoba uczciwa i kompetentna. Pisząc o uczciwości mam na myśli uczciwość w stosunku do kupców jak i Urzędu Miasta. Kompetentna która potrafi szukać najlepszych rozwiązań, łącznie z budową HALI TARGOWEJ. Takie osoby są ale do tej pory nie wykazywały aktywności i nie bawiły się w politykowanie.Te nazwiska które się pojawiają obecnie i w przeszłości należy ominąć.
~HansKloss 7-12-2009 22:48
Lenard Skenard - Sweet Home Alabama.... ;)
~wuj sam 8-12-2009 21:36
urzad oglosil przetarg na obsługę giełdy
~ilość komentów mówi sama za siebie 10-12-2009 21:33
nieciekawy rozmówca smętnie rozprawia o nudnych sprawach
~"Handel" pod Rondem 11-12-2009 12:08
Winę za ochydne, nieludzkie warunki na targowisku pod Rondem ponoszą właściciele stoisk handlowych. Gdyby nie skąpstwo i głupie cwaniactwo dawno nad placem handlowym stałaby hala. Wtedy drodzy handlowcy mielibyście więcej klientów i nie ciekła by wam woda na łby. I może wtedy dorównalibyście do jako takiego poziomu europejskiego.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Artystycznie na rzecz czystego powietrza

Stoi kolej na Kopę

GIS Day w szkole

Karkonoskie witraże

Robert Obaz – sejmowy debiutant

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
904
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%