MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

Na "gościnnych występach" okradał sklepy

Wiadomości: Jelenia góra
Wtorek, 1 kwietnia 2014, 15:02
Aktualizacja: 15:07
Autor: 112
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali 19–letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego podejrzanego o liczne kradzieże.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w styczniu br. dopuścił się szeregu kradzieży w dwóch jeleniogórskich sklepach - łącznie co najmniej 15. Jego łupem padło kilka pamięci USB, odtwarzacz DVD, radio samochodowe, cztery kontrolery do konsoli PS3 i inne przedmioty. Łączne straty wynoszą kilka tysięcy złotych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Okazało się, że część skradzionych przedmiotów 19-latek sprzedał w jeleniogórskich lombardach oraz przygodnie spotkanym osobom.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Krakowska w budowie

Za nieprawidłowe oznakowanie – mandat

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Quincy 1-04-2014 23:10
Znając życie 19 latek dostanie niski wyrok i będzie karany, jak młodociany albo dostanie karę "w zawiasach", jeśli okaże skruchę, albo będzie tak tylko udawał. Ten cwaniak okrada bezczelnie właścicieli sklepów za ich ciężko zarobione pieniądze. Uważam jednak, że lombardy również nie są ostrożne skupując towar niewiadomego pochodzenia. Takich ludzi należy sądzić, jak dorosłych. Kradł, a więc był świadom swego czynu. Gdyby ukradł to dla siebie, ale odsprzedawał sprzęt. Ponadto powinien w pocie czoła pracować i pokryć straty.
~... 2-04-2014 0:20
Panie co Pan... w polsce jesteśmy! Wypuszczą po pogrożeniu palcem żeby więcej tak nie robił...
~ 3-04-2014 1:16
Brawo KP I a dlaczego nikt się nie wypowiada o bzdetnym wyborze szefostwa KMP, wstyd o co tu chodzi ????????
~ 3-04-2014 1:17
Zastępca nowy nadaje się ?????????????!!!!!!!!!
~ 3-04-2014 1:27
Mówią o bezpieczeństwie , nominacjach a jednej nocy 30 kwietnia br skradziono 30 albo więcej studzienek na ulicu Łabskiej aż do cmentarza , fakt ten ujawniają pracownicy cmentarza, gdzie policja KP II obsługują ten obszar, kpina niech etaty oddadzą pracownikom MZGK,prewencja policyjna to fikcja i niech nowy Komendant nie trzyma tej farsy bo ujawnimy fakty i będzie mu nieciekawie, dlaczego o tym fakcie nie ma w publikatorach, czekacie aż ktoś zginie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bobry na Zabobrzu

Wakacje „pod lupą” policjantów

Stadion nie dla kibiców – jak długo?

Ukradł i nie chciał oddać

Złodzieje grasowali na jednym z campingów – zostali zatrzymani

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1920
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%