MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Na Dzień Dziecka śmiechu bez liku

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 1 czerwca 2011, 8:55
Aktualizacja: 8:57
Autor: Angela
Fot. Organizatorzy
W niecodzienny i zaskakujący sposób, uczcili Dzień Dziecka rodzice i nauczyciele z Przedszkola Miejskiego Nr 11 w Sobieszowie. Zaprosili oni dzieci na piknik okraszony przezabawnymi występami artystycznymi. Maluchy ubawiły się do łez.

Impreza została zorganizowana w ogrodzie przedszkolnym: na widowni zasiadły przedszkolaki, a na scenie występowali rodzice, którzy w nowatorski, śmieszny sposób przedstawili bajkę Śpiąca Królewna czy skecz Kopciuszek, którego puenta przypominająca o myciu się zaskoczyła wszystkich. Wspólnie odśpiewano też piosenki: „Stokrotka rosła polna”, „Kolorowe kredki” i „Dżungla” .Niespodziankę dzieciom zrobiły również panie wychowawczynie, które zatańczyły dla najmłodszych.

Po występach Monika Sołek, dyrektor przedszkola, podziękowała za profesjonalny występ, a rodzicom najstarszych grup przedszkolaków wręczyła dyplomy. Później był czas na poczęstunek (na słodko i na słono) oraz tańce. Na koniec na scenie pojawił się iluzjonista który pokazywał różne sztuczki. udział brały również dzieci, a każdy z maluchów został obdarowany przez czarodzieja wyczarowanym z baloników zwierzakiem.

- Wszystkie występy spotkały się z ogromnym uznaniem i oklaskami. Miło było patrzeć na uśmiechnięte i radosne twarze dzieci oraz na to, z jakim przejęciem i dumą, oglądały występy swoich rodziców. Brawa, brawa krzyczały dzieci chórem. Ten piknik na długo pozostanie w pamięci dzieci oraz rodziców – mówiła pani Ania, babcia jednego z przedszkolaków z „jedenastki”.

Ogłoszenia

Czytaj również

To było bezpieczne?

"W Góry Serca" z Leszkiem na Śnieżkę

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~tatuś 1-06-2011 9:38
Ten festyn pozostanie na długo w mojej pamięci. Było cudnie. Gratulacje.
valentine 1-06-2011 12:55
Wspaniale przygotowana impreza! Rodzice i Panie pokazały, że można świetnie się bawić, dzieci z zapartym tchem oglądały występy. Bardzo miła atmosfera. Mam nadzieję, że przedstawienie pt:"Śpiąca Królewna" będziemy mogli zobaczyć jeszcze nie jeden raz :)
~ 1-06-2011 13:05
Brawa dla Pań i Rodziców za świetne występy :) Bardzo fajna impreza :)
~kolegowna 1-06-2011 13:23
Gratulacje ! przedszkola właśnie tak pracują ! i oto chodzi aby się wszyscy dobrze bawili ! jeszcze raz gratulacje! jesteście wspaniali:)))
~viersz 1-06-2011 13:24
Czy jakiś fachowiec mógłby selekcjonować zdjęcia oraz przed ich publikacją zmniejszać rozmiar owych? Jeśli chodzi o samą imprezę, to SUPER sprawa! Oby więcej takich ;)
~pakud 1-06-2011 16:22
W tym rku festyn naprawde się udał, była super zabawa i dzieci były mile zaskoczone niespodzianka, która przygotowali rodzice. Za rok napewno to powtórzymy :))))))
~ja 1-06-2011 18:59
bardzo miło, poprostu cudownie. Przedszkole 11 jest super, to molejna fajna impreza.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sprzątanie świata 2020 w wykonaniu uczniów z SP 7

Szkoły przygotowane?

Ponad 716 tys. zł na wymianę źródeł ciepła

Dwie dziewczyny pobiły i okradły 15–latkę  

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
789
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%