MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Na czterokołowcach złupili hurtownię

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 4 września 2008, 8:51
Aktualizacja: 8:53
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Nieznaną jeszcze sumę pieniędzy ukradli w środę wieczorem dwaj nieznani sprawcy z jednej z hurtowni w Jeleniej Górze. Wcześniej zastraszyli ekspedientkę i uciekli na… quadach.

Przestępcy byli zamaskowani. Na głowach mieli kaski. Po dokonaniu zuchwałej kradzieży szybko ulotnili się z miejsca zdarzenia. Policyjna obława nie przyniosła rezultatów.

Z relacji świadków wynika, że złodzieje poruszali się czterokołowcami i uciekli jadąc wzdłuż brzegu Bobru. Policjanci wciąż poszukują sprawców. Grozi im kara do 12 lat więzienia.

Czytaj również

Opłata za odpady – za dzieci też płacimy

E–projekt w Kowarach już wkrótce

Prace zgodnie z planem

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~mastodon 4-09-2008 9:18
ostatnio zamaskowani quadowcy (no znaczy sie w kaskach) jechali po rzece Łomnica w Mysłakowicach. straszą tylko ryby i czaple, które sie tu niedawno osiedliły. czemu tak jest w naszym pieknym kraju ze jak ktos juz bogatszy to bez wyobraźni? ano tak juz bywa jak sie chamstwo dorwie do pieniędzy!!!!
czarnulka jastin 4-09-2008 9:21
Najpierw ich złapcie
HankaOdRumcajsa 4-09-2008 10:00
...ludzie to maja pomysły... niedługo na koniach będa rozkradać jak na dzikim zachodzie...
~PijMleko 4-09-2008 12:31
,, Do Lochu"
zloty666 4-09-2008 12:40
a co z quadowcem, który codziennie zajeżdża na shella w godzinach wieczornych, bez oświtlenia ? ! ?
~kali 4-09-2008 15:13
dlaczego wam przeszkadza jazda zazdrościcie? lepiej chyba mieć takie hobby niz chlać i kraść a gdzie sa tory do jazdy nie ma przecież wyznaczonych miejsc to czego można wymagać od kładów i crossów. MAJA TO NIECH SOBIE JEZDZA!
~do kalego 4-09-2008 17:13
ale czy kogoś obchodzi to, że będziesz chlał czy kradł? zachlej się na śmierć - mam to w d... a jak będziesz kradł to prędzej czy później posiedzisz ...... takie szkodliwe dla środowiska hobby nie jest w żaden sposób usprawiedliwione. nadzieja w tym, że kiedyś wreszcie skostniałe władze tego kraiku dobiorą wam się do d i zakończy się wolna jazda po parkach krajobrazowych i narodowych.
~Łowca byków 4-09-2008 17:38
Tym to rzeczywiście ktos powinien się zająć. Trakty gruntowe za osiedlem Zabobrze w kierunku Dziwiszowa, Jeżowa, Maciejowej, itd., są tak zorane przez qady i crossy, że niedawne jeszcze wycieczki piesze czy też rowerowe, które były przyjemnością są teraz gehenną. Drogi są rozryte, pełne błota i kałuż. Co gorsze - niszczyciele pojawiają się znienacka i trzeba mieć się na baczności, a szczególną uwagę należy poświęcać dzieciom, które uczestniczą w eskapadzie.
~ręce i nogi opadają 4-09-2008 18:39
Kali . Faktycznie masz jego moralność. Jak Kali zrobić , to dobrze. Jak inni ,to źle. A jak ja mam jacht motorowy , to gdzie mam u nas popływać ?! Chyba się zwoduję na stawach hodowlanych. A niech mi zazdroszczą . A co ! Kali przejedź sobie po plecach , jak nie masz gdzie jeździć. Na pohybel szpanerom !
~quład skład karkonosze 4-09-2008 19:57
co do złodziejaszków to byli pomysłowi sprzęt nie do złapania ale napewno to nikt z miasta brać quqdowa to same grubasy jak to zostało nadmienione co do straszenia rybek czapli i ochrony środowiska ok może i czasem przesadzamy ale to adrenalina itd ale to nic . wiekszym dziadostwem jest to że jeżdząc prawie wszędzie widzimy ten syf jaki wy ludziska niby poukładani dbający o wszystko zostawiacie w lesie na łące czy w wodzie - przykład zapora pilichowicka odechciało mi się tam jeżdzić my przejedziemy i juz nas niema a wy idziecie czy przyjeżdzacie specjalnie nawet ciężarówkami i zostawiacie ten syf zenada mowa o słuzbach mundurowych straż leśna policja niech ścigają tych naprawde złych moda mine i zaraz będzie spokojniej
~Sabath 4-09-2008 21:14
kaski są dobre do zasłonięcia twarzy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W śmieciach miasto tonie

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Rowerem przez Amerykę Południową

Głosy za strajkiem?

To potrwa, ale warto

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
992
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
8%