MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Na czterokołowcach złupili hurtownię

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 4 września 2008, 8:51
Aktualizacja: 8:53
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Nieznaną jeszcze sumę pieniędzy ukradli w środę wieczorem dwaj nieznani sprawcy z jednej z hurtowni w Jeleniej Górze. Wcześniej zastraszyli ekspedientkę i uciekli na… quadach.

Przestępcy byli zamaskowani. Na głowach mieli kaski. Po dokonaniu zuchwałej kradzieży szybko ulotnili się z miejsca zdarzenia. Policyjna obława nie przyniosła rezultatów.

Z relacji świadków wynika, że złodzieje poruszali się czterokołowcami i uciekli jadąc wzdłuż brzegu Bobru. Policjanci wciąż poszukują sprawców. Grozi im kara do 12 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Mobilizacja przed II turą

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~mastodon 4-09-2008 9:18
ostatnio zamaskowani quadowcy (no znaczy sie w kaskach) jechali po rzece Łomnica w Mysłakowicach. straszą tylko ryby i czaple, które sie tu niedawno osiedliły. czemu tak jest w naszym pieknym kraju ze jak ktos juz bogatszy to bez wyobraźni? ano tak juz bywa jak sie chamstwo dorwie do pieniędzy!!!!
czarnulka jastin 4-09-2008 9:21
Najpierw ich złapcie
HankaOdRumcajsa 4-09-2008 10:00
...ludzie to maja pomysły... niedługo na koniach będa rozkradać jak na dzikim zachodzie...
~PijMleko 4-09-2008 12:31
,, Do Lochu"
zloty666 4-09-2008 12:40
a co z quadowcem, który codziennie zajeżdża na shella w godzinach wieczornych, bez oświtlenia ? ! ?
~kali 4-09-2008 15:13
dlaczego wam przeszkadza jazda zazdrościcie? lepiej chyba mieć takie hobby niz chlać i kraść a gdzie sa tory do jazdy nie ma przecież wyznaczonych miejsc to czego można wymagać od kładów i crossów. MAJA TO NIECH SOBIE JEZDZA!
~do kalego 4-09-2008 17:13
ale czy kogoś obchodzi to, że będziesz chlał czy kradł? zachlej się na śmierć - mam to w d... a jak będziesz kradł to prędzej czy później posiedzisz ...... takie szkodliwe dla środowiska hobby nie jest w żaden sposób usprawiedliwione. nadzieja w tym, że kiedyś wreszcie skostniałe władze tego kraiku dobiorą wam się do d i zakończy się wolna jazda po parkach krajobrazowych i narodowych.
~Łowca byków 4-09-2008 17:38
Tym to rzeczywiście ktos powinien się zająć. Trakty gruntowe za osiedlem Zabobrze w kierunku Dziwiszowa, Jeżowa, Maciejowej, itd., są tak zorane przez qady i crossy, że niedawne jeszcze wycieczki piesze czy też rowerowe, które były przyjemnością są teraz gehenną. Drogi są rozryte, pełne błota i kałuż. Co gorsze - niszczyciele pojawiają się znienacka i trzeba mieć się na baczności, a szczególną uwagę należy poświęcać dzieciom, które uczestniczą w eskapadzie.
~ręce i nogi opadają 4-09-2008 18:39
Kali . Faktycznie masz jego mo...lność. Jak Kali zrobić , to dobrze. Jak inni ,to źle. A jak ja mam jacht motorowy , to gdzie mam u nas popływać ?! Chyba się zwoduję na stawach hodowlanych. A niech mi zazdroszczą . A co ! Kali przejedź sobie po plecach , jak nie masz gdzie jeździć. Na pohybel szpanerom !
~quład skład karkonosze 4-09-2008 19:57
co do złodziejaszków to byli pomysłowi sprzęt nie do złapania ale napewno to nikt z miasta brać quqdowa to same grubasy jak to zostało nadmienione co do straszenia rybek czapli i ochrony środowiska ok może i czasem przesadzamy ale to adrenalina itd ale to nic . wiekszym dziadostwem jest to że jeżdząc prawie wszędzie widzimy ten syf jaki wy ludziska niby poukładani dbający o wszystko zostawiacie w lesie na łące czy w wodzie - przykład zapora pilichowicka odechciało mi się tam jeżdzić my przejedziemy i juz nas niema a wy idziecie czy przyjeżdzacie specjalnie nawet ciężarówkami i zostawiacie ten syf zenada mowa o słuzbach mundurowych straż leśna policja niech ścigają tych naprawde złych moda mine i zaraz będzie spokojniej
~Sabath 4-09-2008 21:14
kaski są dobre do zasłonięcia twarzy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jest pomnik przyrody

Interwencja w Jeżowie  

Kolejne defibrylatory w przestrzeni publicznej

Finał na lawecie

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2134
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%