MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Na człowieka z wielu stron

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 18 marca 2011, 8:49
Aktualizacja: 8:49
Autor: Agrafka
Fot. Organizator
Dziś o godzinie 15.00 odbędzie się wernisaż uczennicy IV klasy Liceum Plastycznego Agnieszki Rzońcy, która zaprezentuje zarówno swoje prace malarskie, jak i rysunki.

Ulubioną tematyką, jaką porusza w swoich pracach, jest postać ludzka, tworzy jednak nie tylko portrety, ale również plenery. Otwarcie wystawy będzie miało miejsce w galerii szkolnej pracowni artystycznych Liceum Plastycznego, będącego częścią Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych imienia Stanisława Wyspiańskiego przy ulicy Cervi 5.

Jest to pierwsza indywidualna wystawa prac z malarstwa i rysunku Agnieszki Rzońcy. Autorka brała już udział w kilku wystawach zbiorowych. W 2010 roku reprezentowała Liceum Plastyczne na Makroregionalnym Przeglądzie Szkół Artystycznych w Katowicach, malując i prezentując swoje malarstwo i rysunek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nie chcą hejtu – jest ich coraz więcej

Z ziemi włoskiej do... Jeleniej Góry

Kto dyrektorem teatru?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~rte 19-03-2011 20:28
tworzy plenery!!!!!!!!!!!! hahahaha...to jakis nowy temat w malarstwie...rece opadaja, w plener sie wychodzi aby malowac np.pejzaze, moze warto zainteresowac sie tematem o ktorym sie pisze aby nie popelniac takich gaf

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Procesja na Zabobrzu

Ojcowie górą!

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Wypadek w Radomierzu

Młodzi na rynku pracy

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1275
Tak
78%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%