MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Na big beatowo

Wiadomości: Szklarska Poręba
Niedziela, 5 stycznia 2020, 6:15
Aktualizacja: Wtorek, 7 stycznia 2020, 5:24
Autor: WAC
Fot. MOKSIAL/Bart Al Bartos
Już po raz trzeci na przywitanie Nowego Roku w Szklarskiej Porębie odbył się koncert Retro Boże Narodzenie, będący połączeniem świątecznych klimatów z big beatowymi rytmami.

W piątkowym (3.01) koncercie wystąpiła plejada gwiazd, które w kościele p. w. Bożego Ciała w Szklarskiej Porębie stworzyła niezapomniany muzyczny spektakl. Gospodyni wydarzenia - Ania Rusowicz - do wspólnego muzykowania zaprosiła: Adama Nowaka, Artura Andrusa Staszka Karpiela Bułeckę, Szymona Chyca, Anię Brachaczek, Zespół Południce, Renatę Przemyk, Czesława Mozila, Paulinę Przybysz i Marię Sadowską. Na scenie obok uznanych wokalistów wystąpili też uczestnicy warsztatów wokalnych w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej.

Przypomnijmy. Ideą wydarzenia jest radosne przeżywanie świąt w dobrym humorze i sprzyjającym otoczeniu. Artyści nawiązują do tradycji polskich zespołów poprzednich dekad (film "Kulig"), góralskich tradycji oraz rockandrollowego klimatu. Koncerty uświetniają piękne światła i nietypowe instrumenty.

Twoja reakcja na artykuł?

13
68%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
5%
Złości
4
21%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Zapuszczone okolice Drzymały

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Rusza JBO 2021  

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~czarna 5-01-2020 14:13
Koncert dla VIP-ów ? Na stronie parafii nie było wzmianki , że jest sprzedaż biletów. Na miejscu okazało się, że nie można go przed wejściem kupić. Ludzie czekali w przedsionku kościoła, nasłuch...jąc. Miejscowi twierdzili, że w poprzednich latach był telebim, dla gawiedzi. Tym razem Urząd Miasta nie zadbał o to. Za to, po koncercie okazało się, że pierwsze chyba 5 ławek były zarezerwowane. Tak z ciekawości pytam, kto w nich zasiadał ?
~............................ 6-01-2020 9:45
do: ~czarna (14:13)
W KRK od zawsze obowiązuje hierarchia, a nie egalitaryzm. Tam górą ten, który ma pieniądze i łoży na kościół, i ten kto ma władzę.
~czarna 6-01-2020 17:45
do: ~............................ (9:45)
Nie mieszałabym do tego kościoła. Na stronie parafii była informacje, że to Urząd Miasta był organizatorem. 05.01 o godz. 19, był wspaniały koncert Marcina Wyrostka z zespołem, również w kościele, na szczęście w JG. Były tłumy szczęśliwych ludzi. Koncert organizowany rownież przez Urząd Miasta, wstęp bezpłatny. Namawiałam miejscowych na wyjazd do JG. Niestety w tym dniu ostatni środek lokomocji z JG do SzP odchodził po godz. 19. Tu też miasto nie widzi problemu ?
~biały 6-01-2020 14:59
To nie parafia była organizatorem koncertu. Informacje o koncercie i biletach były na stronie miasta oraz ośrodka kultury. W miejscach zarezerwowanych siedziały dziewczyny z zespołu ośrodka kultury, które śpiewały przed koncertem, oraz przedstawiciele miasta, organizatorzy i sponsorzy koncertu. Koncert jest organizowany od trzech lat i bilety są zawsze dostępne wyłącznie w przedsprzedaży.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowy program "Moja woda"

Trwa rozbudowa SOSW

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Karkonosze ulubione

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2085
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%