MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Muzyka The Beatles w Teatrze Animacji

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 25 listopada 2016, 9:11
Aktualizacja: Sobota, 26 listopada 2016, 9:10
Autor: Robert Czepielewski
Fot. Robert Czepielewski
Wczorajszy (24.11) kapitalny koncert The Backwords w Zdrojowym Teatrze Animacji był nie lada gratką dla fanów The Beatles, a także dla tych , którzy chcieli odbyć muzyczną podróż do lat 60. i 70.

Dla większości przybyłych koncert był okazją powrotu do lat młodzieńczych. Wtedy słuchając muzykę The Beatles mogli poczuć inny świat, bardziej szalony i kolorowy. Ale muzyka The Beatles ma także fanów wśród młodych, jak np. pan Marcin, który jak przystało na fana tej grupy, przyszedł na koncert w koszulce z logo zespołu. - Muzyka The Beatles jest dla mnie wszystkim i choć dzisiaj gra tylko cover band The Backwords to staram się uczestniczyć we wszystkich wydarzenia dotyczących tej grupy, a jeśli dzieje się u nas, to tym bardziej - powiedział pan Marcin.

The Backwards koncert rozpoczęli od Twist and Shout i już wtedy zgromadzona publiczność mogła przekonać się o profesjonalizmie tego słowackiego cover bandu. The Backwords zagrali wszystkie wielkie i większe przeboje The Beatles. Co prawda nie było rozhisteryzowanych pań i fruwających marynarek, ale publiczność bawiła się świetnie tańcząc i śpiewając razem z zespołem, choćby podczas utworu She Loves You, kiedy gromkie Yea, Yea roznosiło się po budynku cieplickiego teatru animacji.

Długimi brawami publiczność nagrodziła The Backwords za wykonanie utworu And I Love Her i takich momentów podczas wczorajszego koncertu było wiele. The Backwords koncert zakończyli dwoma bisami, z czego utwór Yesterday był crème de la crème wczorajszego spotkania z muzyka The Beatles.

Ogłoszenia

Czytaj również

Duże zakupy Książnicy Karkonoskiej

Kończy się referendum strajkowe

Premiera „Ławeczki” za nami  

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 26-11-2016 8:33
Po raz kolejny wyszedł cały "profesjonalizm" Jelonki. Przebrnąlem przez wszystkie 64 praktycznie takie same zdjęcia i można by pomyśleć, że nie było widzów...
~lejdi 1 26-11-2016 15:59
Byłam na koncercie.Cudowny czas, świetny zespół.Dobrze, że pracownicy Teatru Animacji dbają o wysoki poziom imprez. Zgadzam się z przedmówcą z godz. 08.33 - czy nikt nie kontroluje tego, jakie zdjęcia zamieszcza Jelonka ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Wspaniała integracja

Bolidy wyścigowe dziełem studentów

Wszyscy za strajkiem

Na Spare Bricks komplet publiczności

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
183
Tak
63%
Jest dobrze, jak jest
13%
Nie
22%
Nie ma zdania
2%