MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Muzyczny poranek tym razem w Ameryce

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 28 maja 2018, 9:30
Aktualizacja: Wtorek, 29 maja 2018, 6:28
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Nie lada zaskoczenie przeżyli uczestnicy Niedzielnego Poranka Muzycznego w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Majowa podróż Molto i Meno sprawiła, że bohaterki spotkania rozdzieliły się – jedna udała się do Ameryki Północnej, a druga do Południowej. Z pomocą dzieci udało się rozwikłać muzyczną zagadkę.

Majowe spotkanie pod hasłem "Co słychać za oceanem?" sprawiło kłopot bohaterkom poranków. Molto (Agnieszka Gierus) na wieść o podróży do Ameryki udała się na południe, więc Mono (Dominika Łukasiewicz) musiała sobie radzić bez niej, choć kontakt telefoniczny miały i otrzymała wiele wskazówek. Z pomocą przyszły dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Jeleniej Górze, które w kowbojskich strojach tańczyły i bawiły się na ranczu.

Wspólnymi siłami, wraz z zespołem muzycznym, udało się wrócić teleporterem do naszych czasów i już w czerwcu czeka nas ostatnia podróż przed wakacjami. Tym razem Molto i Meno udadzą się w przyszłość. - Będziemy spekulować, jak może wyglądać świat muzyki w przyszłości? A jeżeli ich nie będzie, to co? Aby się o tym przekonać, trzeba być w czerwcu - zaprasza Dominika Łukasiewicz.

- To był bardzo fajny poranek muzyczny. Świetnie się bawiliśmy, moje dzieci są zachwycone - ocenił pan Paweł, który od lat jest na każdym poranku.

Już teraz wiadomo, że w przyszłym sezonie - od września - do Filharmonii wrócą Rytm i Melodia, a więc postaci, które dzieci i ich rodzice doskonale znają z poprzedniego roku.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jelenie Wraki charytatywnie

Hojny festyn

Boże Ciało 2019

Przedwiośnie na rzecz LGBT

To jest już koniec...

Wyposażenie dla szkolnej stołówki

W obronie połączenia kolejowego

Poszukiwani są ławnicy  

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1082
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%