MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Muzyczny początek grudnia w Szklarskiej Porębie

Wiadomości: Szklarska Poręba
Poniedziałek, 27 listopada 2017, 9:22
Autor: WAC
Fot. Użyczone
Damian Syjonfam i Beniamin Sobaniec wystąpią 1 grudnia o godzinie 20.00 w Pubie Metamorfoza w Szklarskiej Porębie.

Damian Syjonfam to artysta, który przyciąga na koncerty ludzi w każdym wieku. Wpływa na to bardzo bogata treść tekstów, śpiewana prostym, potocznym ale najbliższym naszym sercom językiem. W jego tekstach każdy z nas odnajduje część swojego życia. Artysta ma też niepowtarzalną barwę głosu, która wciąga publiczność w każdą zaśpiewaną piosenkę. Wydał dwie płyty: "Wracam do Domu", oraz "To co było, to będzie", dzięki którym w ciągu trzech lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów sceny reggae.
Tym razem wystąpi w trzyosobowym składzie z Dominikiem Muszyńskim (Wadada) na perkusjonaliach oraz selektorem Sebastianem Wawrętym (Irie Gunz) na instrumentach elektronicznych.

Beniamin Sobaniec to charyzmatyczny i charakterystyczny wokalista, autor wyłącznie polskich tekstów, poruszający się głównie w klimatach rocka, bluesa, działający na rynku muzycznym od 2010 r. Założyciel i frontman grupy Roots Rockets, z którą nagrał dwie świetnie przyjęte płyty: „RRewolucja” (2013 r.) i „Marsala 2.0.1.5.” (2015 r.). W dorobku posiada występy w programach telewizyjnych: Dzień Dobry TVN czy Świat Się Kręci. Na koncie ponad 300 koncertów w Polsce i za granicą: liczne koncerty klubowe oraz największe festiwale: Przystanek Woodstock, Ostróda Reggae Festiwal, Jarocin Festiwal. Występował na jednej scenie z Kamilem Bednarkiem (wspólna trasa koncertowa), Anią Rusowicz, Dżemem, LemOnem, Happysad czy Nattali Rize.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Lawiny na fotografii

Galeria na... płocie

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Zaczytaj się z Jelonką.com

Dzisiaj Grondowy i Kolendo

Czyżby Andrzej Duda?

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Cieplickie place

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
531
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
14%