MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Muzycznie i kolorowo w Termach Cieplickich

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 26 sierpnia 2017, 7:47
Aktualizacja: Niedziela, 27 sierpnia 2017, 3:55
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Wakacje zbliżają się ku końcowi, więc Termy Cieplickie postanowiły zapewnić swoim gościom moc atrakcj. W piątek (25.08) teren zewnętrzny kompleksu basenów obfitował w konkursy i animacje z motywem przewodnim o różnych kolorach.

Za nami trzecia edycja wydarzenia o nazwie Picnic Colours, które tym razem odbyło się pod koniec wakacji, co było okazją do wstępnego podsumowania lata w Termach Cieplickich. - Pogoda nam dopisała, w Termach Cieplickich lato jest w pełni – powiedziała Sabina Robak, kierownik działu promocji i obsługi klienta. - Letniego rekordu z 2016 roku nie pobiliśmy, ale mieliśmy rekord dnia, a w czerwcu gościliśmy milionowego klienta – podsumowała S. Robak.

Wśród atrakcji, jakie czekały wczoraj na mieszkańców i turystów, przygotowano m.in. balonową siatkówkę, bitwę na balony wypełnione wodą, aqua aerobic, animacje dla dzieci, grilla, masaże na świeżym powietrzu, a także muzykę graną przed DJ'a.

Najmłodsi mieli też okazję wykazać się w konkursie plastycznym – uczestnicy mieli za zadanie narysować „Pana Kropelkę na wakacjach”, za co każdy otrzymał nagrodę, ale wyróżniono też najlepsze prace. - Zabawy są super, klimat jest odpowiedni. W Termach jesteśmy pierwszy raz, a w okolicach po raz drugi i chętnie będziemy tu wracać – wyznał Piotr Zuzola, który z córką Milenką przyjechał z Białej Podlaskiej na wakacje do Jeleniej Góry. Milenka, zdaniem jury, narysowała najpiękniejszy obrazek, a tata nie krył dumy.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

„Rzemiosła” razem z MZK

Areszt za oszustwa

Remont Drzymały – czasu coraz mniej

Ekumenicznie i świątecznie

Zamknięty szlak na Pielgrzymy

Rok niespełnionych obietnic

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
990
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%