MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Muzyczne Trio: Ania, Marcin, Andrzej

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 6:56
Aktualizacja: Środa, 14 sierpnia 2019, 6:32
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W kolejnym z cyklu Letnich Koncertów Promenadowych, przed cieplicką publicznością wystąpiła grupa pod nazwą AMATrio, której nazwa związana jest z pierwszymi literami jej członków. To muzycy doskonale znani lokalnej publiczności.
Subtelny damski głos, gitara akustyczna i gitara jazzowa. Swing, jazz i muzyka filmowa. A oprócz tego charyzma i obycie estradowe. Tak w skrócie można opisać jeleniogórski band, który powstał w styczniu 2009 roku - podkreślali organizatorzy koncertu ze Zdrojowego Teatru Animacji.

AMATrio tworzą:

Anna Kosa – laureatka wielu przeglądów i konkursów. Uczestniczka warsztatów wokalnych. Wokalistka wielu zespołów. Współpracuje z zespołem “Wolna Grupa Bukowina”. Obecnie śpiewa w grupie “W tym sęk”.

Marcin Sweklej – gitarzysta i wokalista tej samej grupy. Jest m.in. współlaureatem pierwszego miejsca 37-go Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej w Warszawie.

Andrzej Kolasiński – basista i gitarzysta. Grał m.in. w zespole jazzowym Spektrum z którym koncertował w wielu krajach Europy. Współpracował również jako basista z Teatrem Naszym Michałowice, z którym występował m. in. na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, a także podczas wieczorów kabaretowych w Chicago i Kolonii.

W najbliższą niedzielę (18.08) kolejny koncert w Parku Zdrojowym. Tym razem, w ramach festiwalu "Muzyczny ogród Liczyrzepy", czeka nas występ pod hasłem "Od musicalu do operetki, od opery do romansu".

Twoja reakcja na artykuł?

14
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Dwie dziewczyny pobiły i okradły 15–latkę  

Spotkanie z S. Koperem

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 13-08-2019 18:42
Na koncertach jest za mało ławek a tym samym miejsc siedzacych.Cieplice to przecież uzdrowisko a tam ludzie z niesprawnościami nóg kręgosłupa itd. Kiedyś ławek było o wiele wiecej /po bokach placu ,na środku,w pobliskich alejkach/ Jak mają wytrzymać starsi stojąc ponad godzinę? Zamiast wsłuchiwać się w muzykę przestepuja z nogi na nogę i kombinują gdzie usiąść aby dotrwać do końca bo niewątpliwie te koncerty to fajna rzecz..Organizatorzy!! zróbcie coś!!
~janorw 13-08-2019 23:20
Andrzeju, GRATULACJE!!! Jak zwykle pracowity, niezmordowany i profesjonalny. Pozdrawiam - Jurek.
~Mmarek 13-08-2019 23:43
Brawo Marcin !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szlakiem papieskim  

XXI Biennale Fotografii Górskiej rozpoczęte

Zagra Sonori Ensemble

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Wyczekiwana premiera

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
788
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%