MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

„Muzyczna Wizytówka” w „Muflonie”

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 22 maja 2016, 13:48
Aktualizacja: 13:52
Autor: Wiktoria Ciepiela
Fot. Wiktoria Ciepiela
W Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Sobieszowie odbyła się prezentacja sekcji muzycznej uczniów uczęszczających na zajęcia gry na gitarach: klasycznej, akustycznej i elektrycznej.

Występ miał na celu pokazanie tego, czego dzieci i młodzież uczą się grać na lekcjach w „Muflonie”, a uczniowie zagrali takie piosenki jak: Myslovitz - „Chłopcy”, Sylwia Grzeszczak - „Pożyczony”, utwór z animowanej bajki „Kraina Lodu” pod tytułem „Mam tę moc”, fragment utworu zespołu Metallica pod tytułem „Nothing else matters” oraz improwizacje na podstawie dwunastotaktowego bluesa. Co sądzi instruktor gry na gitarze o prezentacji?

- Jestem pod wrażeniem szybkich postępów sekcji gitarowej, co miało odzwierciedlenie na dzisiejszym pokazie. Wszyscy, którzy dzisiaj wystąpili oraz przyszli oglądać pokaz, mam nadzieję, że świetnie się bawili – mówił Piotr Sobota, instruktor gry na gitarze i współorganizator „Muzycznej Wizytówki”

Pod koniec wydarzenia, dyrektor MDK „Muflon” Aleksandra Jarocińska podziękowała rodzicom za to, że umożliwiają swoim pociechom naukę gry na instrumentach muzycznych oraz podziękowała Piotrowi Sobocie za przygotowanie dzieci i młodzieży do występu, jak i za przekazywanie im cennej wiedzy.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkali się z Beatą Kempą

Układanka na budynku ośrodka kultury

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Galeria na... płocie

Zaczytaj się z Jelonką.com

Ruszyła procedura ws. referendum

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Powstaje galeria pod chmurką

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1433
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%