MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

„Muzyczna podróż” z Anną Waraszko

Wiadomości: Region
Sobota, 4 listopada 2017, 12:27
Autor: WAC
Fot. Organizator
Koncert „Muzyczna podróż” utalentowanej wokalistki Anny Waraszko odbędzie się 11 listopada o godzinie 17.00 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie. Wstęp bezpłatny.

Anna Waraszko - pochodząca z Piechowic piosenkarka i kompozytorka na scenie występuje od 2006 roku. W jej repertuarze jest blisko 300 piosenek wybitnych artystów oraz własnych kompozycji. W latach 2013-2014 występowała m.in. w Kings Garden Banquet Hall oraz Polish Combatants’ Hall w Toronto (Kanada), brała udział w koncercie Aleksandra Ładysza w Polskim Centrum Kultury im. JP II w Mississauga (Kanada), a w latach 2006-2014 roku była wokalistką zespołu Moco Choco występując w klubach w całej Polsce i za granicą. W 2008 roku utworem Vaya con Dios ,,Don’t Cry for Louie” wygrała konkurs piosenki międzynarodowej w Jeleniej Górze.

A. Waraszko ukończyła z wyróżnieniem studia na kierunku architektura wnętrz (interior design) na wydziale Artystycznym Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu. Realizowała indywidualne wystawy malarskie w Polsce i zagranicą (Fügen – Austria, Bamberg – Niemcy, Sommecaise Galerie de L’Objet – Francja). Brała również udział w targach malarskich Germany Frankfurt Oder. Zdobywa wyróżnienia w tym zakresie i realizuje wystawy fotograficzne.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szybko zapomniany staw?

Serca pełne nakrętek

Czytelniczka: drogo i brudno

Karmelek wakacyjnie

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Wypadek w Radomierzu

Muzyczne spacery po Piechowicach

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
798
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%