MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Można wygrać kamerę cyfrową

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 7 maja 2008, 14:35
Aktualizacja: 14:37
Autor: JEN
W najbliższą sobotę (10 maja o godz. 17.) szczypiornistki Finephram Carlos spotkają się w meczu rewanżowym play off o zdobycie piątego miejsca w kraju z Piotrcovią Piotrków Trybunalski. W przerwie meczu jeden z kibiców stanie się posiadaczem kamery cyfrowej.

Kibice oczekują, że nasze dziewczyny „postawią kropkę nad i” w tym spotkaniu, bo odniosą w hali przy ul. Złotniczej 12 zwycięstwo.

Przypomnijmy, że w Piotrkowie Trybunalskim Finepharm Carlos wygrał 35:30 (14:11) i było to pewne zwycięstwo, choć jeleniogórzanki grały bez kontuzjowanej Iriny Latyszeskiej a Marta Gęga nie była w pełni sił po wyleczeniu zapalenia oskrzeli.

Nasza drużyna jest więc w rewanżowym spotkaniu w lepszej sytuacji, bo wystarczy jej do zdobycia piątego miejsca w kraju nawet przegrana różnicą nie większą niż cztery bramki.

Nikt jednak z naszych kibiców, którzy jak zwykle licznie przybędą do hali przy ul. Złotniczej, nie dopuszcza tego do myśli. - Nasze dziewczyny zawsze do końca grają o zwycięstwo, bo tak każe im ambicja – twierdzą zgodnie.

Prócz zakończenie tego sezonu i, mamy takie przekonanie, fetowania z okazji zdobycia piątego miejsca w kraju przez nasze dziewczyny, kierownictwo Finepharm Carlos przygotowało kolejną miłą niespodziankę. w przerwie meczu odbędzie się losowanie wśród kibiców cyfrowej kamery video.

Wstęp wolny

Ogłoszenia

Czytaj również

Przed nami finał WOŚP

Montują taśmociąg pod wyciągiem na Kopę

Używki w kulturze

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Matishe 7-05-2008 15:50
No ciekaw jestem kto teraz wygra nagrodę .. :) Dziewczyny dajemy z siebie wszystko! i zapraszamy na Złotniczą sympatyków piłki recznej i nie tylko! to ostatni mecz w sezonie ;-) POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA!!!
~mnich 7-05-2008 22:45
Wygramy, wygramy, wygramy! Piotrcovię pokonamy! Kolegium pozdrawiamy!
~kibic 8-05-2008 8:39
powodzenia dziewczyny
~kibic 8-05-2008 20:14
Kolegium kibicuje wspaniałym szczypiornistkom i gratuluje Wam pięknego sukcesu

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Biegacze narciarscy apelują do pieszych

Wandalizm czy profanacja?

Prezent od Szyszaka

Nowy dyrektor WORD

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
211
Tak
18%
Nie
76%
Nie wiem
6%