MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Motocykliści (i nie tylko) dzieciom

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 5 grudnia 2017, 7:08
Aktualizacja: Środa, 6 grudnia 2017, 5:47
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Grupa Motocyklowa Karkonosze po raz kolejny zmobilizowała się, aby sprawić dzieciom trochę radości. Podobnie jak przed rokiem, jeźdźcy na stalowych rumakach pojawili się na Placu Ratuszowym, aby z okazji Mikołajek obdarować dzieci słodkimi upominkami, a następnie udali się do Domu Dziecka "Dąbrówka".

Motocykliści z Jeleniej Góry i okolic po raz trzeci zmobilizowali się, aby wywołać uśmiechy na twarzach dzieci. Rok temu skrzyknęli się na pierwsze Mikołajki, a w czerwcu podobną akcję przeprowadzili z okazji Dnia Dziecka. - Dzieci w Dąbrówce bardzo się cieszą jak przyjeżdżamy, bo nie mają zbyt często gości z zewnątrz - przyznał Jarosław Przybylski z grupy Motocyklowej Karkonosze, którą tworzą przedstawiciele różnych branż, połączeni pasją oraz dobrym sercem.

W akcji wzięli udział nie tylko motocykliści, ale i ratownicy medyczni, strażacy (OSP Mysłów i OSP Wiejska), policja oraz miłośnicy czterech kółek. W centrum miasta każdy chętny został obdarowany słodkościami, miał okazję zasiąść za sterami każdego z pojazdów, a następnie kolumna przejechała do Cieplic na wspomniane spotkanie z podopiecznymi z Domu Dziecka.

Uczestnicy podkreślali, że tego typu wydarzenia są doskonałą okazją do poprawy wizerunku, bo nie każdy motocyklista to dawca organów. - Jak widzimy uradowane minki dzieci, to sami miękniemy. Chcemy pokazać, że motocykliści to nie tylko szalejący na motorach dawcy organów, ale też ludzie z dużym sercem - dodał J. Przybylski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zderzenie motocykla z fordem

PiS apeluje do mieszkańców

Giną woreczki na psie odchody

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Real 5-12-2017 14:27
Gratulacje :))) LWG.
~ 5-12-2017 17:36
W US gangi motocyklowe regularnie organizują akcje charytatywne. Są to gangi na codzień zajmujące się poważną przestępczością.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bez nudy w Rudawach

Jeleniogórzanie uwielbiają festiwal teatrów ulicznych

Czech pobił rekord  

Dużo drożej za śmieci

Popił i chciał okraść ulicznego grajka

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
817
Tak
22%
Nie
75%
Nie mam zdania
3%