MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 13 sierpnia
im. Diany, Heleny

MOS w Jeleniej Górze po przeprowadzce

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 5 lipca 2013, 7:07
Aktualizacja: 7:09
Autor: Mea
Fot. Mea
Z ul. Złotniczej 12 na ul. Sudecką 42, gdzie znajduje się hala sportowa i korty tenisowe została przeniesiona główna siedziba jeleniogórskiego Międzyszkolnego Ośrodka Sportu. MOS nie ma jeszcze nowych numerów telefonów, a stare już nie działają, stąd problem, żeby się tam dodzwonić.

– Od 1 lipca jesteśmy przy ul. Sudeckiej naprzeciwko basenu miejskiego. Do końca tygodnia lub na początku przyszłego powinniśmy mieć już nowe numery telefonów, które wkrótce podamy do publicznej wiadomości – poinformował Ireneusz Taraszkiewicz, dyrektor MOS-u w Jeleniej Górze.

Na stronie internetowej MOS-u podane są jeszcze stare numery, które nie działają.

Starą siedzibę przy ul. Złotniczej 12 wraz ze stadionem i halą sportową przejęła spółka Termy Cieplickie, która teraz będzie zarządzać obiektem. Znajduje się tu tymczasowa siedziba spółki, póki nie zostaną ukończone Termy Cieplickie.

- Jesteśmy w trakcie inwentaryzacji budynku hotelowego i biura przy ul. Złotniczej. Negocjujemy jeszcze oferty na dostawę sieci telefonicznej – mówił Zbigniew Kubiela, prezes spółki Termy Cieplickie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zamknięta droga Chomontowa

Zamknięty szlak z Koziej Szyi

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~J.G. 5-07-2013 8:57
Pomysł z przejmowaniem przez Termy obiektów sportowych jest tak śmieszny i kuriozalny, jak sam Pan Prezydent Jeleniej Góry. Ale co się dziwić, skoro Pan Prezydent i Pan Prezes Term to najczystrzej wody kolesie!
~na plus będz 5-07-2013 9:19
MOS do likwidacji, wszystko niech przejmie Kubiela, będzie sprawniej i taniej. Decyzję Prezydent powinien przejąć b. szybko.
~Wierny kibic 5-07-2013 22:07
Jak sie nie ma pomyslu , to sie robi burdel , aby ludziska nie wiedzialy o co chodzi. A chodzi glownie o szmal. Dzis MOS, OZPN, KPR, no i Karkonosze.Teraz mamy to dla siebie, szmal sam przyjdzie bez wysilku ,i pracy. W taki oto sposob prezydent reperuje budzet miasta.Najlepiej zlikwidowac calkowicie SPORT w miescie , zobaczcie ile szmalu bedzie na glupoty, no i muzea.Stadion wynajmowac a miejscowych na wioski,co zdolniejszych wywozic .Wiec pytam ???komu ma sluzyc ten stadion, gdzie wlozono w remont prawie 17 milionow.Wiec nie dziwmu sie ze wszyscy uciekaja, gdyz biedniejsze miesciny lepiej umia zadbac o sport,i i tych co u nich graja.No coz takie mamy wladze miasta, o radnych nie wspominam bo nie ma o kim.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Urząd czynny krócej

Spotkali się przy grobie ppłk. Eugeniusza Głowacza

Czytelniczka: drogo i brudno

Przebudowa chodnika

Ścieki w sieci

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
693
Tak
38%
Nie
56%
Nie wiem
5%