MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Morskie lato pod „Zaczarowanym parasolem”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 17 lipca 2010, 8:46
Aktualizacja: 8:46
Autor: Gabi
Fot. Gabi
Nie wszyscy najmłodsi jeleniogórzanie wyjeżdżają z miasta na wakacje. Bywa, że maluchy spędzają całe lato w przedszkolu. Trzeba wtedy dzieciom zorganizować czas i sprawić, by nie czuły się gorsze od rówieśników, którzy z rodzicami pojadą nad morze lub w góry.

Aby sprawdzić, co robią najmłodsi podczas upalnego lipca, gościliśmy w Niepublicznym Przedszkolu „Zaczarowany Parasol”. Dzieciom zaproponowano podróż nad morze. Tyle że w wyobraźni. Usłyszeli piosenkę o morzu, które daje im mnóstwo atrakcji i niezapomnianych przeżyć.

Rozmawiano, gdzie leży nasze morze, jak tam dojechać, który środek lokomocji pomieści najwięcej ludzi. Potem przyszedł czas na zabawę z matą integracyjną. Maluchy na chwile zamieniły się w rybaków, którzy mają dużo ryb w sieci i muszą pilnować, aby żadna nie uciekła. Zwieńczeniem „morskiego poranka” było malowanie na kartonie zwierząt i roślin żyjących w morzu.

Wszystkie dzieci bardzo się cieszyły z zabaw, które zorganizowały im panie wychowawczynie. „Zaczarowany parasol” dba, aby jego podopieczni uczestniczyli w wielu inicjatywach, które odbywają się w mieście, a także organizowane są najróżniejsze tematyczne dni, plenery i wiele innych atrakcji. Dzięki takiej ilości zajęć dzieci nie powinny bardzo żałować, że wakacyjny czas spędzają w przedszkolu.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zamienili przejście w parking

W czwartek spotkanie z Elżbietą Jaworowicz

Czytelniczka: drogo i brudno

Jubileuszowy bieg w Szklarskiej Porębie

Narodziny gnu białobrodych we wrocławskim zoo

Klasyki zjechały do Kowar

Synoptycy: jeszcze popada

Skalne ławki pod Szrenicą

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
488
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%