MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

MOON EYES w Kwadracie. Spokojnie i do refleksji

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 13 listopada 2011, 13:31
Aktualizacja: 13:32
Autor: Petr
Fot. Petr
Wczorajszy wieczór w klubie Kwadrat w budynku JCK przy ulicy Bankowej w Jeleniej Górze upłynął w spokojnym i refleksyjnym nastroju. A wszystko za sprawą zespołu MOON EYES, który koił wszystkich zebranych lekkimi brzmieniami muzyki z pogranicza jazzu i soulu.

MOON EYES to duet stworzony przez Agę Radziejewską (śpiew) i Bartka Draka (gitara), który zawiązał się w połowie 2010 r. Na początku, jego koncepcja muzyczna opierała się na luźnych interpretacjach standardów jazzowych, z czasem jednak – muzyka MOON EYES nabrała dużo bogatszej formy łącząc w sobie przeróżne style i dźwięki.

– Bardzo lubię tego typu klimaty. Spokojne, melodyjne i do refleksji. Słuchane przy kawie czy dobrym drinku pozwalają człowiekowi oderwać się choć na chwilę od codziennego życia, być zupełnie gdzieś indziej, poza tym wszystkim. I takie właśnie klimaty towarzyszą muzie MOON EYES, lekkiej i bardzo przyjemnej – mówiła nam Alicja Nowak, jedna z uczestniczek.

Lekko, przyjemnie i refleksyjnie tak było wczoraj w Kwadracie podczas koncertu MOON EYES. Z kolei jutro, 14 listopada w klubie mieszczącym się przy ulicy Bankowej odbędzie się kolejny z cyklu „Otwartych poniedziałków” z udziałem Krzysztofa Mieszkowskiego, dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu, Piotra Rudzkiego, kierownika literackiego Teatru Polskiego, a także Wojciecha Wojciechowskiego. Wstęp wolny!

Ogłoszenia

Czytaj również

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Performance przy granicy

Czytelniczka: drogo i brudno

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~kolega :) 13-11-2011 23:05
Brawo Bartek :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rzeźby dla Kowar

Muzeum Kargula i Pawlaka już po remoncie – zaprasza

Aktorzy nie zawiedli

Czernow, Machałek i Obaz byli za ogromnymi podwyżkami – dla siebie

"Skarb Templariuszy" – powstało słuchowisko

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
932
Tak
36%
Nie
58%
Nie wiem
6%