MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Modernizacja stadionu w Łomnicy

Wiadomości: Region
Wtorek, 5 czerwca 2018, 6:16
Aktualizacja: 6:17
Autor: WAC
Fot. Użyczone
Za gminne pieniądze oraz przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego już wkrótce ruszy modernizacja stadionu w Łomnicy.

Koszt planowanych prac oraz zakupów to 30 tysięcy złotych. Pieniądze te po połowie pochodzą z budżetu gminy oraz Urzędu Marszałkowskiego z puli na poprawę bazy sportowej na Dolnym Śląsku. Wkładem własnym sportowców z Łomnicy będzie ich praca.

W ramach inwestycji zostaną wymienione bramki, kupiona będzie bramka treningowa, zestaw małym bramek dla grup młodzieżowych, planowane jest nowe ogrodzenie.

Większość prac zostanie wykonanych w letniej przerwie w rozgrywkach. Dodajmy, że już wcześniej ze środków z funduszu sołeckiego rozpoczęto remont pomieszczeń sanitarnych w szatni gości oraz wymieniono wiaty przy ławkach rezerwowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Będzie nowa świetlica

Czytelniczka: drogo i brudno

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~CoZaNews 5-06-2018 7:12
No, czytam i nie wierzę. Rozmach inwestycji w gminie pełną parą. 30 tysięcy, z czego połowa z Urzędu Marszałkowskiego przy ponad 40 milionowym budżecie. Toż to news nadający się na pierwsze strony ogólnopolskich, ba - ogólnoeuropejskich gazet. I jeszcze wkładem własnym będzie praca sportowców. Niedługo gmina będzie się chwalić wymianą jakiegoś pisuaru w gminnej toalecie. Oczywiście pod warunkiem, że połowę sfinansuje Urząd Marszałkowski, a i pracownicy wniosą wkład własny w formie montażu tegoż. Panie Orman, wstydź się Pan!
~Kowalski 5-06-2018 18:06
do: ~CoZaNews (7:12)
Przecież forsą zarządzają radni a nie wójt.
~gmo 5-06-2018 13:54
zauwazylem ze ten redaktor normalnie od jakiegoś czasu jak rozpoczął sie rok wyborczy notorycznie piszę w superlatywach o działaniach wójta Ormana a gdzie byli przez lata. po Jeleniej Mysłakowice są tutaj non stop hehe
~ 5-06-2018 15:52
To chyba dobrze że dba o Gminę. Może wypadałoby zapytać czego dokonał jego poprzednik.!?
~do~ 5-06-2018 21:25
do: ~ (15:52)
To nie ma znaczenia co zrobił lub czego nie zrobił poprzedni wójt. A choćby dlatego, że jest nowy. Rozumując Pana/Pani wypowiedź, można byłoby dojść do wniosku, że jeśli poprzednik nie zrobił nic, to następnemu wójtowi wystarczy podrapać się po nosie i to jest już to coś... Można też a...logicznie zapytać: a co zrobił wójt z przed 5, 6 czy też 10 kadencji. Życie gminne toczy się tu i teraz, a nie 5, 10 , 50 czy 100 lat temu. A fakty niestety mówią same za siebie. Choćby raport (chyba RIO) o wartości inwestycji na poziomie 1,9 procenta dochodów gminy, co przekłada się na widok Gminy Mysłakowice, vide: stan dróg, mostów, etc.
~Gość 5-06-2018 20:43
Panie orman co Łomnica da głosy panu . A ine wioski to są be lepiej żeby pan tej kadecja nie wygrał bo będzie tragedia dla nas mieszkańców naszej gminy kturą dewastujeciw

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z przeszłością

Spotkali się przy grobie ppłk. Eugeniusza Głowacza

Stalowe rumaki w Karpaczu

Burmistrz spotkał się z siatkarzami Mini Volley

Jubileuszowy bieg w Szklarskiej Porębie

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
871
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%