MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Moc atrakcji na zimowisku w MDK

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 18 lutego 2017, 8:03
Aktualizacja: 8:16
Autor: MDK
Fot. Użyczone/MDK
Ciekawie i atrakcyjnie upłynął pierwszy turnus zimowiska organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze . Nas początek był dzień integracji i bezpieczeństwa.

Uczestnicy wzięli udział w warsztatach związanych z bezpieczeństwem, które interesująco poprowadzili: przedstawiciele Policji oraz Straży Miejskiej. Ponadto pod kierunkiem wychowawców odbyły się zajęcia plastyczne, na których zadaniem było wykonanie przy pomocy balonu, mąki i wody tzw. gniotka.

We wtorek (14.02) wszyscy wybrali się do Biura Wystaw Artystycznych, gdzie zwiedzili wystawę malarstwa Joanny Borkowskiej „Elementy” a także wzięli udział w warsztatach plastycznych, przygotowanych przez pracowników BWA.

Kolejny dzień upłynął pod znakiem gier i zabaw ruchowych, które odbyły się w sali MOS. W czwartek dzieci pojechały do Teatru Animacji w Cieplicach, gdzie z zainteresowaniem obejrzały pełen humoru spektakl „Mój przyjaciel wampir”. Na zakończenie pierwszego tygodnia ferii uczestnicy mieli okazję samodzielnie przegotować zdrowe, kolorowe kanapki.

Oprócz zaplanowanych warsztatów i wycieczek wychowawcy przygotowali zajęcia plastyczne, muzyczne, teatralne i taneczno-ruchowe, które pobudzały wyobraźnię dzieci, wyzwalały kreatywność przy okazji znakomicie integrując wszystkich uczestników.

- Zapraszamy chętnych (są wolne miejsca) do skorzystania z naszej, pełnej atrakcji oferty – zachęcają do udziału organizatorzy.

Szczegóły na stronie internetowej: www.mdkjelonek.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Utrudnienia w ruchu na Sudeckiej

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Wybory: Zwycięstwo PiS

Spór o edukację seksualną

Powstanie ścieżka edukacyjna

Złoty Krokus dla...

Manewry: pościg, strzały, 30 rannych

Powstaje taras widokowy na Szrenicy

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
290
Tak
56%
Nie
37%
Nie wiem
8%