MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Moc atrakcji i dobrej zabawy w SP 6

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 13 czerwca 2015, 21:47
Aktualizacja: Niedziela, 14 czerwca 2015, 12:11
Autor: Karolina Matusewicz
Fot. Karolina Matusewicz
Dzisiaj (13.06) na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 w Cieplicach odbył się rodzinny festyn pod hasłem „Bezpiecznie żyjemy zdrowie szanujemy”, zorganizowany przez Radę Rodziców. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji i dobra zabawa.

Imprezę rozpoczęły występy taneczne i wokalne uczniów tutejszej szkoły, którzy zaprezentowali się także w pokazach karate i capoeiry, którą mogą trenować u współorganizatora festynu - Przystani Twórczej.

Każdy mógł spalić kalorie biorąc udział w zajęciach aerobiku pod okiem Marcina Łątki, zmierzyć ciśnienie w punkcie medycznym Divemedu, a także skorzystać z porad dietetycznych i masażu u wykwalifikowanych fizjoterapeutów ze Szpitala MSW.

Ponadto przez cały czas trwania festynu można było kupować cegiełki, będące jednocześnie losami na loterii fantowej, w której przewidziano wiele cennych nagród. W finale losowania można było wygrać serie różnych zabiegów w Uzdrowisku Cieplice. Na dzieci czekały warsztaty i konkursy plastyczne, malowanie buziek, rysowanie kredą po asfalcie, zabawy z chustą klanza, strzelanie z łuku, zadania sprawnościowe i przejażdżki na kucach. W południe uczniowie SP nr 6 zmierzyli się w meczu piłki nożnej z piłkarzami MKS Karkonosze.

Mamy upiekły i sprzedawały za symboliczną cenę pyszne ciasta, a ojcowie mogli posilić się grochówką lub kiełbasą z grilla, które z pewnością dodały sił tym, którzy rozegrali mecz ze swoimi pociechami.

W przygotowanym miasteczku drogowym można było sprawdzić swoją wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego, a nieco dalej obejrzeć z bliska wóz strażacki, samochód GOPR-u, specjalistyczny samochód PWiK WODNIK oraz karetkę.

Wszyscy przybyli na festyn bawili się znakomicie dzięki organizatorom i rodzicom, którzy dołożyli wszelkich starań, aby impreza przyciągnęła mieszkańców Cieplic i gwarantowała dobrą zabawę dla całej rodziny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przed nami finał WOŚP

IMGW: spodziewana mgła

Klub Seniora w Mysłakowicach  

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~też rodzic 14-06-2015 10:10
Było świetnie! Podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy pomagali w obsłudze festynu. Można na Was liczyć :-)
~wifowihf 14-06-2015 10:51
wow super:)
~babcia ucznia 14-06-2015 12:21
a ja dziękuję także nauczycielom szkoły,którzy cały czas pracowali przy obsłudze festynu
~łasica 15-06-2015 19:39
Dziękuje rodzicom, a przede wszystkim nauczycielom, którzy zorganizowali dla dzieci różne turnieje i je przeprowadzili. Bez ich wsparcia rodzice niewiele by zdziałali.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Posiadał narkotyki

Teraz elewacja

Biegacze narciarscy apelują do pieszych

Prezent od Szyszaka

Barierki – zawalidrogi

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
218
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
6%