MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Młodzieżowy Turniej Piłkarski pod Szrenicą

Wiadomości: Szklarska Poręba
Wtorek, 22 czerwca 2010, 18:59
Aktualizacja: 19:01
Autor: Karolina
Fot. organizator
– Poczuj smak sportowej rywalizacji! – zachęcają organizatorzy Młodzieżowego Turnieju Piłkarskiego, który odbędzie się już jutro, 23 czerwca na Orliku w Szklarskiej Porębie. W rozgrywkach wezmą udział 5–osobowe drużyny. Na zwycięzców czekają oficjalne repliki piłki adidas Jabulani Mistrzostw Świata FIFA w Piłce Nożnej 2010.

Turniej rozpocznie się o godz. 15.00 na nowo wybudowanym boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Okrzei) w Szklarskiej Porębie. Mecze piłkarskie zostaną rozegrane w ramach akcji „Wygraj z Visa!”. Żeby turniej mógł się odbyć, muszą się do niego zgłosić co najmniej cztery chętne drużyny. Uczestnikami sportowych zmagań mogą być uczniowie szkół podstawowych, urodzeni w 1997 r. i młodsi. Poszczególne drużyny zagrają w 5-osobowych składach, 4 graczy na boisku oraz jeden bramkarz. Zawodnicy, biorący udział w turnieju muszą mieć przy sobie legitymację szkolną lub inny ważny dokument. Za graczy w każdej drużynie odpowiada ich dorosły opiekun.

Organizatorzy zachęcają, aby zawodnicy należący do tej samej grupy założyli jednolite stroje. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w czasie dwa razy po 15 minut plus co najmniej 5-minutowa przerwa. Podczas gry nie będzie obowiązywał przepis o tzw. „spalonym”. Za każdy wygrany mecz drużyna otrzyma 3 punkty, za remis 1 punkt, a w przypadku porażki 0 punktów. O kolejności miejsc w turnieju zadecyduje większa liczba zdobytych punktów przez daną drużynę. Nagrodami za zajęcie pierwszego miejsca będą oficjalne repliki piłki adidas Jabulani Mistrzostw Świata FIFA w Piłce Nożnej 2010. Każdy zawodnik otrzyma po jednej piłce. Natomiast drużyny, które zajmą drugie i trzecie miejsca, otrzymają koszulki z logo akcji.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są pod adresem mail-owym: animatorszklarskap@o2.pl lub pod nr telefonu 669 948 096. Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych miasta Szklarska Poręba oraz Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. Organizatorami są, VISA – Oficjalny Partner FIFA, Szkolny Związek Sportowy oraz MOKSiAL. Turniej zakończy się około godz. 19.00.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Siatki mają chronić karkonoskie murawy

Pucharowe derby dla Victorii

Nie ma rady na wandali?

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Śmierć na żwirowni

Staranował samochodem trzy pojazdy

Wpadka na inaugurację

KKS rozbity 14:0!

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
690
Tak
20%
Nie
76%
Nie wiem
5%