MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Młodzieżowa Liga Siatkówki

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 15 października 2012, 13:07
Aktualizacja: 13:08
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Integracyjny Klub Sportowy Jelenia Góra zaprasza wszystkich chętnych do udziału w rozgrywkach "Młodzieżowej Ligi Siatkówki", w której udział mogą wziąć osoby z jeleniogórskich i okolicznych szkół, podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Termin i nazwa:

•Termin zgłoszenia - do 22 października 2012 i tylko drogą mailową. Z powodu ograniczonej ilości miejsc - decyduje kolejność zgłoszeń.

•Zawody będą się odbywały w piątki lub w soboty, w zależności od dostępności obiektu sportowego.

•Rozgrywki będą trwały od Października do Grudnia 2012 (lub dłużej - w zależności od ilości drużyn), począwszy od 26 października 2012..

•Nazwa - Młodzieżowa Liga Siatkówki,

•Miejsce zawodów - będzie podane pod ustaleniu ilości drużyn i systemu gry.

Uczestnicy – w rozgrywkach mogą wziąć udział:

•Dziewczęta – ze szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych,

•Chłopcy – ze szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Organizator odpuszcza możliwość gry jednego chłopaka z klasy 1 szkół ponadgimnazjalnej.

Regulamin:

- w turnieju biorą udział dziewczęta z roczników 1994, 1995 i młodsze ( do 1 klasy gimnazjum włącznie). A także chłopcy z rocznika 1996, 1997 i młodsi (1 klasa szkoły ponadgimnazjalnej i młodsi ). Organizator dopuszcza możliwość gry jednej osoby starszej ale po uzgodnieniu tego z organizatorem. Jednak na boisku może znajdować się maksymalnie tylko trzech chłopaków, a jeśli chłopak jest starszy to tylko dwóch.

- zespół powinien też posiadać pełnoletniego opiekuna, który będzie odpowiadał za zachowanie nieletnich i wypełni listę zgłoszeniową, którą dostarczy organizatorowi wraz ze szczegółowy regulaminem. Kierownik drużyny podczas rozgrywek będzie się komunikował z organizatorem, podając swój numer kontaktowy i maila na liście uczestników - do przesyłania informacji, w tym szczegółowego regulaminu i listy uczestników a także terminarza gier.

- System rozgrywek jest uzależniony od ilości zgłoszonych do rozgrywek drużyn (mecz i rewanż lub system grupowy, ewentualnie system pucharowy) i będzie podany przed rozpoczęciem rozgrywek w regulaminie, przesłanym zgłoszonym drużynom.

- wysokość siatki to 224 cm a gra będzie się toczyła według przepisów PZPS.

- organizator nie ponosi odpowiedzialności za mienie pozostawione w szatniach a także nie ubezpiecza osób uczestniczących w zawodach od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. W związku z czym uczestnik nie może pozywać organizatora o odszkodowanie. Na zawodach będzie dostępna apteczka medyczna.

- organizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu lub decydowania o sprawach nie ujętych niniejszym regulaminem.

Kontakt do organizatora - wszelkie informacje i zgłoszenia:
Więcej informacji Jerzy Sarna tel. +48 604-805-136 mail: iksjeleniagora@gmail.com strona www - www.iksjeleniagora.republika.pl
Zgłoszenia tylko mailem - iksjeleniagora@gmail.com podając swoje dane tj. Imię i nazwisko opiekuna oraz nr tel. + nazwa drużyny + maila kontaktowego

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach, które odbywają się w ramach zadania "Siatkarska Jelenia Góra - moje miasto", które jest wspierane przez Prezydenta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przed nami finał WOŚP

Dotacje na kluby ligowe

Siatkarskie złoto dla SP 11

Montują taśmociąg pod wyciągiem na Kopę

Biegacze narciarscy apelują do pieszych

Co za bieg! Mamy złoty medal w Lozannie!

Prezent od Szyszaka

Nowy dyrektor WORD

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
207
Tak
18%
Nie
76%
Nie wiem
6%