Dziwiszów: Młodzież z Chojnika zagrała z Olimpią

Niedziela, 16 maja 2010, 13:56
Aktualizacja: 17:27
Autor: arec
Młodzicy i trampkarze Chojnika swój mecz z Olimpią Kamienna Góra rozegrali na boisku Piasta Dziwiszów.

Podopieczni Dariusza Michałka po bardzo zaciętym spotkaniu pokonali przyjezdnych z Kamiennej Góry 3:2. Mecz zaczął się źle dla jeleniogórzan. Młodzicy Chojnika w drugiej minucie spotkanie przegrywali 0:1. Bramka dla Olimpii padła bezpośrednio z rzutu wolnego. Sytuacja ta jednak nie podłamała Ciepliczan, którzy po stracie gola nacierali na bramkę rywala. Owocem tego był gol wyrównujący zdobyty w 20 minucie przez Mateusza Czyżowskiego. Wynik na 2:1 podwyższył Kirył Pietruczuk po podaniu od Patryka Michałka w 25 minucie pierwszej połowy. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Druga połowa była bardzo wyrównana i prowadzona w szybkim tempie. Obfitowała w wiele sytuacji podbramkowych po obu stronach boiska. W 45 piątej minucie Olimpia doprowadziła do remisu. Młodzicy Chojnika zagrali jednak z dużą determinacją. Nie podłamali się przebiegiem sytuacji na boisku i przycisnęli rywala. W efekcie na osiem minut przed zakończeniem meczu Fabio Proietti zdobył‚bramkę po asyście Michałka ustalając wynik na 3:2. – Zwycięstwo dedykujemy Panu Prezesowi Guraździe – powiedzieli młodzi zawodnicy Chojnika – doceniamy jego dobre serce i bardzo dziękujemy.

Chojnik Jelenia Góra – Olimpia Kamienna Góra 3:2 (2:1)
Bramki dla Chojnika: Czyżowski, Pietruczuk, Proietti.

Chojnik: Pietruczuk Filip, Grabke Hubert, Banaś Dominik, Krzysztowiak Michał. Dula Aleksander, Maran Mathijas, Mężyk Łukasz, Pietruczuk Kirył, Proietti Fabio, Łyczak Benjamin, Zaleszczyk Norbert, Czyżowski Mateusz, Kaczmarczyk Gabriel, Milniczuk Marcel, Berdowicz Aleksander Michałek Patryk.

Podopieczni Krzysztofa Gierasimiuka wygrali z trampkarzami Olimpii 3:0.