Zalogowanych: 10

Jelenia Góra: Młodzież w formie

Czwartek, 13 lutego 2020, 6:47
Aktualizacja: 6:48
Juniorzy młodsi Karkonoszy intensywnie przygotowują się do rundy wiosennej i mają za sobą kolejny sparing, w którym imponowali skutecznością. Dwa dni po pokonaniu seniorów Victorii Jelenia Góra (7:5) zmierzyli się z rówieśnikami z mazowieckiej I ligi juniorów młodszych. Jeleniogórzanie wygrali 9:2!

Amator Maszewo w rundzie jesiennej występował w I lidze płockiej, gdzie w stawce 5 drużyn zajął pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw (bramki 102:5). Wiosną zagra w I lidze mazowieckiej, a w ramach przygotowań do rozgrywek przyjechali do Wałbrzycha na obóz sportowy.

W konfrontacji z przedstawicielem II ligi dolnośląskiej juniorów młodszych, ekipa z Mazowsza do przerwy potrafiła nawiązać walkę i po 45 minutach było 2:2 (biało-niebiescy przegrywali 0:1, następnie prowadzili 2:1). Po zmianie stron gole padały tylko do jednej bramki. Piłkarze Karkonoszy wpisali się na listę strzelców aż siedmiokrotnie, co dało ostateczny rezultat 9:2! Bramki dla jeleniogórzan zdobyli: Matyszkiewicz, Gil (x2), Romanowski, Tokarz, Trzebiński, Gronowski, Frydryk, Bednarek. Dla gości strzelali: Emil Jarzębowski i Mikołaj Folgier.

Karkonosze Jelenia Góra (jm) - Amator Maszewo 9:2 (2:2)

Karkonosze: Zakrzewski, Frydryk, Najda, Jurecki, Gronowski, Galos, Trzebiński, Tokarz, Romanowski, Matyszkiewicz, Krupiczowicz, Furman, Bednarek, Ociepa, Brudziński, Kraiński, M. Gwaj, Kaszewski, Mieszała, Karmelita.

Kolejny sparing juniorów młodszych Karkonoszy już w sobotę (15.02) o godz. 12:00 na bocznym boisku stadionu przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze. Rywalem ekipy Jacka Kołodziejczyka będzie Pogoń Wleń.