Jelenia Góra: Młodziczki MKS MOS słabsze od wrocławianek

Wtorek, 27 października 2009, 13:36
Aktualizacja: 13:38
Autor: ahawer
Pierwszej porażki w tym sezonie doznały młodziczki MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra. Uległy one we własnej hali faworyzowanemu WKK Wrocław 51:85.

O losach pojedynku zadecydowała pierwsza kwarta przegrana przez nasz zespół aż 4:36, w której to mieliśmy problem z wyprowadzeniem piłki. Częste łatwe straty spowodowały, że zespół gości szybko uzyskał przewagę i kontrolował przebieg meczu. Od drugiej kwarty gra bardzo się wyrównała i graliśmy jak równy z równym.

- Jestem zadowolony z postawy dziewcząt w tym meczu, pokazały charakter i mimo wyraźnej przewagi nie załamały się tylko podjęły walkę - mówił po meczu trener gospodyń Marcin Markowicz. To pokazuje, że zespół ma duże możliwości i stać nas na dużo.

MKS MOS Karkonosze - WKK Wrocław 51:85 (4:36, 11:15, 18:19, 18:15)

Karkonosze: Tomczyk 19, Michałowska 10, Popławska 6, Kopiec-Krywyj 4, Dogiel 4, Żmijewska 4, Kosiorowska 2, Tomasik 2, Kryjak, Kobus, Buraczewska.