Wrocław: Młodziczki MKS MOS lepsze od wrocławianek

Poniedziałek, 23 listopada 2009, 10:31
Aktualizacja: 10:35
Autor: ahawer
Młodziczki MKS MOS Finpeharm Karkonosze Jelenia Góra zwyciężyły we Wrocławiu WKS Śląsk 57:46.

Nasz zespół mecz we Wrocławiu rozpoczął bardzo słabo. Jeleniogórzanki wyraźnie zlekceważyły niżej notowane i dysponujące gorszymi warunkami fizycznymi wrocławianki i pierwszą kwartę przegrały 4:16. W drugiej było już nieco lepiej lecz do przerwy utrzymywało się ośmiopunktowe prowadzenie gospodyń 29:21. Po zmianie stron młodziczki Karkonoszy wreszcie zaczęły lepiej bronić i systematycznie odrabiały straty. W 26 minucie jeleniogórzanki wyszły na pierwsze prowadzenie 33:32, którego nie oddały aż do końca.

- Był to nasz najsłabszy mecz w sezonie. Cieszą dwa punkty za wygraną lecz gra była daleka od oczekiwań.- powiedział po meczu trener Karkonoszy Marcin Markowicz

WKS Śląsk Wrocław – MKS MOS Karkonosze Finepharm Jelenia Góra 46:57 (16:4, 13:17, 5:18, 18:12)

Karkonosze: Michałowska 14, Tomczyk 12, Żmijewska 8, Kopiec – Krywyj 8, Buraczewska 4, Tomasik 4, Kosiorowska 3, Popławska 2, Dogiel 2, Kryjak, Sznajdrowicz, Kobus.