MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Młodziczki KPR–u Jelenia Góra pewnie pokonują Zagłębie Lubin

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 26 listopada 2012, 13:56
Aktualizacja: 13:58
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W ramach Dolnośląskiej Ligi Piłki Ręcznej Młodziczek w hali przy ul. Złotniczej w niedzielę punktualnie o 12.00 odbył się mecz 8. kolejki pomiędzy drużynami KPR–u Jelenia Góra i MKS–u Zagłębie II Lubin.

Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem jeleniogórzanek 30:8 (14:5) i można stwierdzić, że był to mecz do jednej bramki. Przyjezdne nie radziły sobie w obronie i w ataku, gdyż dopiero w 13. minucie zdobyły pierwszą bramkę i to z rzutu karnego, następne trafienie licznie zgromadzeni kibice ponownie zobaczyli w wykonaniu Zagłębia Lubin również z rzutu karnego w 19. minucie już przy stanie meczu 12:1 dla jeleniogórzanek.

Podopieczne trenera Jarosza z pomysłem, szybkością oraz dynamizmem konstruowały swój atak jak i obronę zdobywając szybko kolejne bramki. Punktowały prawie wszystkie zawodniczki naszej drużyny, natomiast na wyróżnienie zasłużyła leworęczna rozgrywająca powracająca do gry po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją Natalia Janas, która w całym spotkaniu zdobyła 13 bramek i może się pochwalić skutecznością rzutów - 3 spotkania 32 bramki, co daje na mecz średnio 10,66.

Warte odnotowania jest również wyjazdowe spotkanie młodziczek sprzed tygodnia, gdzie walcząc w ramach tej samej ligi z KUS KUS Kamienna Góra, jeleniogórzanki odniosły zwycięstwo 41:8 (21:2). Nasz zespół znajduje się na drugim miejscu w ligowej tabeli.

Trener: Dariusz Jarosz

Kierownik drużyny: Wacław Sylwestrzak

Skład drużyny:
Bramkarki: Daria Skoczke, Marcelina Ścigała
Zawodniczki z pola: kapitan drużyny Natalia Janas (13) bramek, Agata Skowrońska (8), Dagmara Chlebosz (1), Zuzanna Kulas, Marta Łukaszewska (1), Weronika Wojtas (4), Barbara Białogrecka, Katarzyna Kmiecik, Urszula Zielińska (3),Emilia Rybak.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

To parking MPGK?

Sportowa uroczystość

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Molkky–dla każdego!

Pełzająca sztuka

Zderzenie motocykla z volvo w Cieplicach

Trawnik to nie parking

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
810
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%