Młodziczki KPR–u czwartą drużyną w Polsce!

Wiadomości: Karczew
Poniedziałek, 8 czerwca 2015, 9:06
Aktualizacja: 9:27
Podopieczne Dilrabo Samadovej w finałowym turnieju Pucharu Polski ZPRP rozgrywanym w Karczewie były bardzo bliskie strefy medalowej, ale ostatecznie muszą się zadowolić czwartym miejscem w kraju, co i tak należy uznać za sukces.

W fazie grupowej jeleniogórzanki zajęły pierwsze miejsce, następnie po zaciętym spotkaniu w ćwierćfinale uporały się z Łukovią Łuków (20:19), a w meczu o awans do wielkiego finału po równie dramatycznym spotkaniu musiały uznać wyższość Victorii Tomaszów Mazowiecki (17:18). W meczu o 3. miejsce KPR MOS zmierzył się z gospodarzem turnieju MKS-em Karczew przegrywając 16:21. W finale Varsovia Warszawa pokonała ekipę z Tomaszowa Mazowieckiego.

Wyniki spotkań:
UKS GOSIR Nowa Karczma – KPR MOS Jelenia Góra 16:22 (7:12)
KPR MOS Jelenia Góra – UKS Olimpia Końskie 27:12 (14:6)
KPR MOS Jelenia Góra – MKS MOS Gniezno 16:21 (8:9)
SPR Łukovia Łuków – KPR MOS Jelenia Góra 19:20 (11:9)
UKS Viktoria Tomaszów Mazowiecki – KPR MOS Jelenia Góra 18:17 (8:11)
KPR MOS Jelenia Góra – MKS Karczew 16:21 (9:12)

Skład zespołu KPR MOS Jelenia Góra:
N. Filończuk, D. Płudowska, M. Grabarczyk - M. Klimaszewska (21 bramek), Z. Dubiel (20), W. Bachurska (12), A. Szczepańska (34), M. Kubiak(1), M. Wrotniewska (2), M. Starczyk (24), M. Konarzewska, A. Drąg (1).

Warto nadmienić, że bramkarka KPR-u Natalia Filończuk została wybrana do najlepszej siódemki turnieju. Gratulacje!