Jelenia Góra: Młodziczki Finepharmu wygrywają z Gnieznem

Poniedziałek, 13 października 2008, 1:25
Aktualizacja: 1:27
Autor: Mateusz Banaszak
W minioną sobotę na hali przy ul. Złotnicznej mogliśmy obserwować zmagania młodziczek Finepharmu , które w meczu ligowym piłki ręcznej po świetnej grze pokonały MKS MOS Gniezno 34:22

Tylko w pierwszych minutach spotkania, toczyła się wyrównana walka. Później z minuty na minutę jeleniogórzanki obejmowały co raz wyższe prowadzenie, którego nie oddały już do końca spotkania.

Grały skutecznie i pewnie, z rzadka popełniając błędy. Wysoka forma jeleniogórzanek, zupełnie zaskoczyła rywalki które niespodziewały się takiego przebiegu spotkania i tak skutecznej gry drużyny przeciwnej

Finepharm schodził na przerwę z przewagą ośmiu bramek, a po przyjezdnych z Gniezna było widać zmęczenie. To tylko ułatwiło zadanie zawodniczkom z Jeleniej Góry, które po zmianie stron nie zwalniały tempa. Zaczęły powiększać swoją przewagę i na dziesięć minut przed końcem prowadziły nawet 29:16. Przez cały mecz zawodniczki Finepharmu kontrolowały sytuację na boisku, rywalkom nie pomogły nawet cierpkie słowa trenerów, którzy rozczarowani byli grą swoich zawodniczek. Jeleniogórzanki, nie odpuściły do końcowych minut, walcząc o każdą piłkę i każdy kawałek boiska. To wszystko się opłaciło, bo Finepharm wygrał w imponującym stylu różnicą 12 bramek 34:22. Gratulujemy zwycięstwa ...Oby tak dalej!

MKS Finepharm Jelenia Góra – MKS MOS Gniezno 34:22 (18:10)

Finepharm: Pałysa – Rabczyńska, Murczak, Latuszek, Bielecka, Bieńko, Pawliszak, Kosmala, Kasprzak, Sawicka, Szeluk, Konarzewska