Wiadomości: Kamienna Góra
Wtorek, 6 października 2009, 8:22
Aktualizacja: 8:30
Autor: ahawer
Młodzicy Chojnika w wyjazdowym meczu, który został rozegrany w piątek w Kamiennej Górze wygrali po bardzo zaciętej walce.

Do przerwy podopieczni Dariusza Michałka przegrywali 2:0. W przerwie meczu młodzi ciepliczanie dokładnie wysłuchali wskazówek trenera i zagrali doskonałe zawody, zdobyli cztery gole. Autorami bramek byli Dominik Banaś, Fabio Proietti, Patryk Żukowski oraz Kirył Pietruczuk.
Kolejne spotkanie Chojnik rozegra 10.10. o godzinie 14:15 przy ul Lubańskiej z Piastem Bolków.

Olimpia Kamienna Góra - KS Chojnik 2:4 (2:0)