MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Młodzi z "dobrych" domów piją, kradną, ubliżają

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 1 sierpnia 2008, 8:53
Aktualizacja: 8:57
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Kilkuosobowa grupa wyrostków rozrabiała wczoraj w pobliżu ulicy Głowackiego i Wyczółkowskiego. – Takim i poprawczak nie pomoże – mówili okoliczni mieszkańcy.

Mieli nie więcej niż 16-17 lat. Najpierw urządzili sobie libację przy ul. Reja przeszkadzając mieszkańcom w popołudniowym odpoczynku. Pili piwo, zachowywali się głośno i wulgarnie.

Z dużą „odwagi” po alkoholu ruszyli „w miasto”. Przy ul. Morcinka weszli do należących do mieszkańców ogródków i jedli skradzione owoce. Pogoniła ich jedna z lokatorek. Wystraszyli się, ale – kiedy byli już poza „zasięgiem” – obrzucili kobietę stekiem wulgarnych wyzwisk.

Później przenieśli się na skwerek przy gliniance zwanej Hyclem. Rozrabiali też niżej, w pobliżu ul. Wyczółkowskiego. – Wezwana na miejsce policja nie mogła jednak wiele zrobić, bo w obecności funkcjonariuszy łobuzeria uspokoiła się – napisał do nas Czytelnik proszący o niepodawanie nazwiska.

Tego typu ekscesy to wakacyjna codzienność na wielu jeleniogórskich osiedlach. – Ci ludzie nie mają dla niczego szacunku. Niszczą, plują, przeklinają, gotowi są do bicia. To jakaś zaraza. Tępić to trzeba – czytamy w skierowanym do nas e-mailu.

Bardzo często okazuje się, że nie jest to młodzież patologiczna. Przy legitymowaniu wychodzi, że rozrabiacy to dzieci „normalnych” rodziców z „dobrych” domów, w których niczego nie brakuje. Niestety, młodzi nie czują nad sobą bata. Wiedzą, że policja niewiele im zrobi, a rodziców niewiele też obchodzi, co robią wieczorami. Bo w domach zachowują się jak aniołki i są wzorowymi dziećmi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

zDolne NGO nagrodzone – wśród nich jest KSON

Dzieci gościły u pograniczników

Komentarze (9) Dodaj komentarz

piipi 1-08-2008 10:12
...Aniolek w dzien,a w nocy Diabelek !.~Kochani Rodzice,a co w robicie wieczorami ?.
~TI 1-08-2008 10:51
Spałować dla przykładu ;) Może wtedy rodzice się zainteresują.
~t 1-08-2008 15:16
już od dawna na Morcinka szaleją!I może wreszcie policja coś zrobi z tym czerwonowłosym szaleńcem w zielonym peugeot 106!!!Bo niedługo stanie się nieszczęście...
~ 1-08-2008 17:22
Wpierdziel im spuścić to sie uspokoją!!
~czytelnik 1-08-2008 18:32
a kto im piwo sprzedaje?????
~t 1-08-2008 21:43
i to chyba jedyne wyjście
~Juhas na wypadzie do Cieplic 1-08-2008 22:01
Piipi! To Ty naprawdę nie wiesz co rodzice robią wieczorem??? Taka DUUUUZA uwodzicielka- co to juz nie jednemu zakręciła w łepetynie, a jak niedawno podano to nawet jeden z Pomorza szpecjalnie tu przyjechał, a jak dostał kosza i propozycje próby zamieszkania w klatce na butelki ktora miała być dowodem MIŁOŚCI nawet usilował popełnić samobójstwo... I Ty nie wiesz....????!!!! A tych zas****ców to Policja winna wylegitymować i potem porozmawiać z rodzicami !!! Samo tłumaczenie sie Policji, że nie podjęłi legitymowania gdzyz rzkomo pentaki sie uspokoili jest to STARA, TYPOWA I NAGMINNA śpiewka leniwców w istocie bojących się smarkaczy, aby im nie spuścili łomotu i dlatego po odnotowaniu w notesie bzdur odjechali!! Nie pierwszy raz takie zachowanie się PATROLU obserwuję/ Najpepszym przykładem jest zasmarowanie Cieplic graffiity przez bande idiotów, którzy w istocie samym pokazaniem się powodują, że policajom robi sie smrodnio w gaciach!!! Bo i jak wytłumacyzc tę dziwna bezczynność w dpuszczeniu do smarowania ścioan i to głównie obiektów publicznych, jak i tłuczeniem szyb w budkach telefopnicznyc czy wrzaskami opętańców do godz 2 - 3 w nocy. Dziwnym trafem ściany prywatnych obiektów nie są zasmarowywane, gdyż gówniarze w istocie boja się spuśczenia wp****** a na durne łepetyny i d**y które przeciez zawartościa się nie róznia.
~bn 3-08-2008 13:31
wy sie ciagle czepiacie.! a co maja robic tu w jeleniaj gorze nie ma co robic a juz nie wspomne o okolicach nudza sie i rozpiepszaja wszystko.!
~ 22-01-2009 12:22
Heh ale sobie szaleja...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nauczyciele dzieciom

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Droga po remoncie

Książęcy dzwonek w Sali Krzywej

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
831
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%