Złotoryja: Młodzi tenisiści z Jeleniej Góry znowu wygrywają

Środa, 9 października 2013, 16:47
Aktualizacja: 16:48
Autor: red.
Najmłodsi jeleniogórscy tenisiści znowu triumfują. W sobotę, 5 października na kortach w Złotoryi odbywał się turniej tenisowy o Puchar Starosty Złotoryi. Zawody odbywały się w trzech kategoriach wiekowych: czerwonej do 8 lat, pomarańczowej do 9 lat i zielonej do lat 10. W każdej z tych grup Jelenia Góra miała swojego reprezentanta.

Po bardzo zaciętych walkach wszyscy nasi reprezentanci zajęli pierwsze miejsca. W kategorii czerwonej zwyciężył Kornel Kolek (7 lat) - uczeń SP nr 2, w kategorii pomarańczowej wygrał Antoś Pankowski (8 lat) - uczeń SP nr 11, a w kategorii zielonej triumfowała Zuzanna Jeschke (9 lat) - uczennica SP nr 6 (wszyscy
z Jeleniej Góry). Należy również podkreślić fakt, że nasi tenisiści startowali w wyższych kategoriach wiekowych. Turniej odbywał się w miłej atmosferze, organizator zapewnił dla wszystkich grilla wraz z napojami, a w nagrodę najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i puchary, które osobiście wręczał wicestarosta Złotoryi Rafał Miara.