MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Młodzi pływacy walczyli o awans do zawodów strefowych

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 24 lutego 2012, 13:18
Aktualizacja: 13:19
Autor: MDvR
Fot. archiwum
72 młodych sportowców ze szkół podstawowych wzięło udział w rozgrywanych na basenie przy SP 11 zawodach pływackich.

Wyniki

50m - styl grzbietowy

Dziewczęta

I Jarkowiec Dominika SP 8 38,40
II Wojtas Weronika SP 11 41,10
III Dzik Kinga SP 11 43,80
IV Knap Katarzyna SP 2 45,80
V Chłopek Monika SP 2 47,10
VI Kanior Aleksandra SP 8 49,80
VII Banach Angelika SP 11 48,01

Chłopcy

I. Wołodźko Maciej SP nr 11 33,33
II. Wasilewski Maciej SP nr 10 42,95
III. Lasota Szymon SP nr 6 49,14
IV. Pietkiewicz Szymon SP nr 2 56,11
V. Miska Arek SP nr 8 58,15
VI. Smiałek Lukasz SP nr 2 1,14,76
VII. Górny Karol SP nr 6 1,22,99
VIII. Jędrzejczak pk SP nr 11 51;41

50m - styl klasyczny

Dziewczęta

I Żołędowska Ida SP 11 47,7
I Dojs Ada SP 11 47,7
II Godoń Aleksandra SP 3 48,0
III Domańska Paula SP 2 54,20
IV Heinke Joanna SP 3 54,81
V Mierzwa Róża SP 2 1,01,2
VI Kowalczyk Martyna SP 8 1,30,5
PK Tomczak Sylwia SP 11 54,8
PK Britten Sarah SP 3 53,30

Chłopcy

I Szymański Ksawery SP 2 38,16
II Jędrzejczyk Oskar SP 11 38,40
III Urbański Szymon SP 11 41,80
IV Klimek Jakub SP 2 54,30
V Suwada Sebastian SP 10 55,80
VI Barina Jakub SP 11 55,40 PK

50m - styl grzbietowy

Chłopcy

I Mynarski Wojciech SP 11 40,23
II Lebiedziejewski Oskar SP 2 43,90
III Stelmach Michał SP 2 44,29
IV Miszczyk Aureliusz SP 11 45,55
V Berdowicz Aleksander SP 3 53,20
VI Małecki Michał SP 10 57.80
VII Kamo Harutyunyan SP 8 1.02.7
VII Baranowski Michał SP 10 1,02,8

Sztafeta 8x25m

Dziewczęta

I Szkoła Podstawowa nr 11 2,31,0 op. Andrzej Jaworski
II Szkoła Podstawowa nr 2 2,42,3 op. Bożena Pietkiewicz
III Szkoła Podstawowa nr 3 3,44,5 op. Renata Puluj
IV Szkoła Podstawowa nr 8 4,28,5 op. Paweł Łukaszewicz

Chłopcy

I Szkoła Podstawowa nr 11 2,45,1 op. Andrzej Jaworski
II Szkoła Podstawowa nr 2 2,59,6 op. Robert Mierzwa
III Szkoła Podstawowa nr 10 3,10,5 op. Magdalena Ochota
IV Szkoła Podstawowa nr 3 3,20,8 op. Renata Puluj
V Szkoła Podstawowa nr 8 4,28,2 op. Andrzej Skowroński

Do zawodów strefowych, które rozegrane zostaną w Kamiennej Górze (9 marca) awans wywalczył sztafety:
SP nr 11 – dziewczęta i chłopcy
SP nr 2 – dziewczęta i chłopcy

Ogłoszenia

Czytaj również

Stoi kolej na Kopę

Tu też świętowali

Radni KO przeciw kupcom?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~A. Jaworski 25-02-2012 16:43
Gratulacje dla wszystkich uczestników. Co prawda Maciek Wołodźko pływał w naszych barwach ostatni raz 6 lat temu ale miło poczytać te archiwalne wyniki....
~ 26-02-2012 9:25
gratuluje młodej uczestnice dominice jarkowiec
~sks8.prv.pl 26-02-2012 20:22
zdjecia zawodnikow sp8 na stronie sportowej szkoly: WWW.SKS8.PRV.PL Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O rozpadających się górach

Puchar makroregionu Oyama

Studium na początek

Będzie kręcone!

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
870
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%