MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Młodzi informatycy zasłużyli na medal

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 26 kwietnia 2009, 8:14
Aktualizacja: 8:15
Autor: rylit
Fot. rylit
Ogłoszono wyniki i rozdano nagrody w Regionalnym Konkursie Informatycznym ogłoszonym przez Wydział Techniczny Kolegium Karkonoskiego w Jeleniej Górze. Konkurs był trzyetapowy, przeznaczony głownie dla uczniów szkół średnich byłego województwa jeleniogórskiego i rozpoczął się w lutym tego roku.

Wczoraj w siedzibie Wydziału Technicznego Kolegium Karkonoskiego odbył się ostatni, trzeci etap Regionalnego Konkursu Informatycznego. Siedemnastu młodych informatyków z naszego regionu walczyło od rana o najwyższe trofea. Finaliści mieli za zadanie stworzyć zadane programy komputerowe, na jednakowo wyposażonych stanowiskach komputerowych Wydziału Technicznego KK. Ich pracę oceniało jury złożone z pracowników naukowych i wykładowców kolegium.

Wyniki ogłosił prodziekan wydziału, a nagrody wręczali przedstawiciele sponsorów i członkowie jury. Pierwsze miejsce i nagrodę w postaci iPhona zdobył Jarosław Zywert z Zespołu Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze. Za nim uplasował się Konrad Pawlikowski z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim. Wygrał przenośny dysk twardy. Trzecia lokata (i pendrive w nagrodę) przypadła Tobiaszowi Idziemu z Zespołu Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze. Pozostała sklasyfikowana dwunastka finalistów otrzymała upominki.

Podziękowano również nauczycielom , którzy przygotowali młodzież do konkursu, wręczając im pamiątkowe dyplomy. Szczegółowe informacje na temat konkursu ,wyników ,sponsorów, znajdą państwo na stronie internetowej Wydziału Technicznego Kolegium Karkonoskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Ruszyła procedura w sprawie referendum

Mobilizacja przed II turą

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Pyzdra 26-04-2009 12:40
Brawo!!! Szczerze gratuluję laureatom konkursu!!!
~123456 27-04-2009 8:59
mamy świetnych informatyków którzy są 1 na świecie :) gratulacje
Ryba 27-04-2009 9:07
Pewnie grali w sapera.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Trwa rozbudowa SOSW

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Trwa budowa punktu widokowego

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2200
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%