MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Młodzi badmintoniści powalczyli w Głubczycach

Wiadomości: Głubczyce
Wtorek, 31 stycznia 2017, 16:30
Aktualizacja: 16:36
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W dniach 27–29 stycznia obyły się w Głubczycach zawody Grand Prix Polski Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w badmintonie. W zawodach udział wzięli młodzicy młodsi jeleniogórskiego KS Chojnik Jelenia Góra – tj. Weronika Niemiec, Maja Grzanka oraz Radosław Iberszer, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w tak poważnych zawodach.

Zawody okazały się bardzo udane dla naszej trójki. 5. miejsce Weroniki i Mai w grze podwójnej to bardzo, bardzo dobry wynik. Niewiele
zabrakło aby w grze pojedynczej chłopców taki sam wynik osiągnął Radosław Iberszer, który po bardzo zaciętym pojedynku przegrał z turniejową „5-ką” awans do ćwierćfinałów.

- Cieszę się z wyników swoich podopiecznych. Był to turniej Grand PRIX a więc jeden z wyżej punktowanych, co powoduje, że na starcie jest cała czołówka w danej kategorii wiekowej. Doświadczenie zdobyte na pewno doda pewności siebie w kolejnych startach tym bardziej, że to bardzo młodzi zawodnicy... Wspomnę, że dziewczynki to uczennice 5 klasy szkoły podstawowej, a Radek to 6-klasista – mówi Adam Cimosz, trener jeleniogórskich badmintonistów.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Wspólne posiedzenie finansów i oświaty

Lemowisko odmienione

Klasyki w Kowarach

200 pieczątek w 24 godziny

Uciążliwe pogorzelisko

Chce znokautować pierwszego rywala

Pobiegli do Kotła Łomniczki

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
780
Tak
53%
Nie
43%
Nie mam zdania
3%