MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Młodzi artyści i ich mistrzowie

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 20 października 2008, 17:57
Aktualizacja: 17:58
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Kilkunastu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Moniuszki zaprezentowało dziś swoje umiejętności na koncercie w Teatrze Zdrojowym w Cieplicach.

Młodzi muzycy grali solo lub z towarzyszeniem mistrzów akompaniatorów: Krzysztofa Gotartowskiego i Artura Rulewskiego – Chcemy też w ten sposób uczcić niedawny Dzień Nauczyciela – powiedziała Małgorzata Nauka ze Sceny Animacji Teatru Jeleniogórskiego im. Norwida.

PSM i TJ organizują już takie koncerty od dziewięciu lat. Ich cel to – poza prezentacją osiągnięć uczniów – także oswojenie adeptów sztuk muzycznych ze sceną, światłami i publicznością. Niektórzy już niebawem wyjadą na różne konkursy, gdzie taki trening bardzo im się przyda.

Tymczasem cieplicka Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Janiny Garści w tym tygodniu organizuje IV Transgraniczny Przegląd Muzyki Popularnej i Rozrywkowej. Przesłuchania zaplanowano na 24 i 25 października w godz. 10:00 - 14:00 w auli Pałacu Schaffgotschów. W sobotę, o godz. 17 będzie można posłuchać koncertu laureatów przeglądu w 140 rocznicę urodzin Scotta Joplina, autora popularnych ragtimów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Działka nad zabytek?

Trwa przeprowadzka LGD do Kowar

Oszczędności i inwestycje

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~EWa 20-10-2008 20:45
Piszę nie na temat, ale dotyczy też występu w JCK .Był to występ kabareciku seniorów " Z PRZYMRUŻENIEM OKA". Było miło, wesoło i tanecznie.Szkoda tylko,że w Jelonce nie było wcześniej żadnej informacji.No i Jelonki też tam nie było.
~Sabath 20-10-2008 22:58
w biuletynie wszystko pisze idź do ratusza tam go znajdziesz
~EWa 21-10-2008 11:50
Biuletyn jest dostępny nie tylko w ratuszu,ale w aktualnym tez nie ma na ten temat informacji. Łatwiej zerknąć do Jelonki.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kajakiem do Bałtyku – dla karkonoskich domów dziecka

Trwa rozbudowa SOSW

Nowy tabor dla Kolei Dolnośląskich

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Drastyczne billboardy

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1207
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
4%