MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Młodzi artyści grali i śpiewali dla Julki

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 2 czerwca 2012, 10:48
Aktualizacja: 10:48
Autor: Petr
Fot. Tomasz Raczyński
Ogólnopolski Koncert Charytatywny Młodzi artyści dla Julki zorganizowany przez Fundację wspierania młodych artystów i inicjatyw kulturalnych „Bliżej gwiazd” odbył się 31 maja w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. – Było naprawdę pięknie. Wzruszyłam się kiedy zobaczyłam młodych–zdolnych z regionu śpiewających tak pięknie i w tak szczytnym celu – mówi pani Alina, jedna z uczestniczek.

Koncert zorganizowano dla 3-letniej mieszkanki Jeleniej Góry, Julii Wojtkiewicz. Dziewczynka choruje na zespół CFC (sercowo-twarzowo-skórny), niezwykle rzadką chorobę genetyczną, na którą w Polsce cierpi 5 osób.

Na scenie Filharmonii Dolnośląskiej wystąpili m.in. Sebastian Rutkowski, Renata Galik a także Aleksandra Teklińska. Gwiazdą wieczoru był Filip Moniuszko z zespołem PECTUS. - Wspaniały koncert, wspaniała młodzież. Było naprawdę pięknie i wzruszająco. Cieszy fakt, że młodzież z regionu chętnie angażuje się w tego typu przedsięwzięcia. Oby tak dalej – podsumowuje pani Alina, jedna z uczestniczek.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na leczenie i intensywną rehabilitację Julki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Manewry: pościg, strzały, 30 rannych

Seniorzy świętowali

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Małgochna 2-06-2012 20:26
Było wspaniale - cudowna muzyka, miła atmosfera! I Julka - gwiazda wieczoru! Wzruszający moment, bo wszyscy byliśmy tam, aby pomagać. Dziękuję!!!
~ 2-06-2012 22:13
Było wspaniale, Julka jej cudowna MAMA, dziadkowie Julci i wszyscy przyjacieke , rodzina, znajowmi i Ci którzy chcieli wspomóc chorej julci

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Powstaje taras widokowy na Szrenicy

Spór o edukację seksualną

Sprawdzian w górach

Patrole na cmentarzach

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
290
Tak
56%
Nie
37%
Nie wiem
8%