MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Młodzi artyści grali i śpiewali dla Julki

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 2 czerwca 2012, 10:48
Aktualizacja: 10:48
Autor: Petr
Fot. Tomasz Raczyński
Ogólnopolski Koncert Charytatywny Młodzi artyści dla Julki zorganizowany przez Fundację wspierania młodych artystów i inicjatyw kulturalnych „Bliżej gwiazd” odbył się 31 maja w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. – Było naprawdę pięknie. Wzruszyłam się kiedy zobaczyłam młodych–zdolnych z regionu śpiewających tak pięknie i w tak szczytnym celu – mówi pani Alina, jedna z uczestniczek.

Koncert zorganizowano dla 3-letniej mieszkanki Jeleniej Góry, Julii Wojtkiewicz. Dziewczynka choruje na zespół CFC (sercowo-twarzowo-skórny), niezwykle rzadką chorobę genetyczną, na którą w Polsce cierpi 5 osób.

Na scenie Filharmonii Dolnośląskiej wystąpili m.in. Sebastian Rutkowski, Renata Galik a także Aleksandra Teklińska. Gwiazdą wieczoru był Filip Moniuszko z zespołem PECTUS. - Wspaniały koncert, wspaniała młodzież. Było naprawdę pięknie i wzruszająco. Cieszy fakt, że młodzież z regionu chętnie angażuje się w tego typu przedsięwzięcia. Oby tak dalej – podsumowuje pani Alina, jedna z uczestniczek.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na leczenie i intensywną rehabilitację Julki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Powstaje autorski film w Karkonoszach

Protest oświaty

Co mówią herby miast

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Małgochna 2-06-2012 20:26
Było wspaniale - cudowna muzyka, miła atmosfera! I Julka - gwiazda wieczoru! Wzruszający moment, bo wszyscy byliśmy tam, aby pomagać. Dziękuję!!!
~ 2-06-2012 22:13
Było wspaniale, Julka jej cudowna MAMA, dziadkowie Julci i wszyscy przyjacieke , rodzina, znajowmi i Ci którzy chcieli wspomóc chorej julci

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Egzaminy gimnazjalne w mieście (mimo strajku) trwają

Triduum Paschalne  

Wyniki budżetu obywatelskiego pod Szrenicą

Wsparcie strajkujących

Kurs na asystenta turystycznego niepełnosprawnych

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
425
Tak
66%
Nie
31%
Nie wiem
3%