MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Młodość siłą KPR–u

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 13 sierpnia 2016, 8:21
Aktualizacja: 8:24
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Mieszanka doświadczenia (Załoga, Kobzar, Bilenia) i młodości ma być zestawieniem, który zaskoczy rywalki w spotkaniach PGNiG Superligi. Mecze sparingowe dają nadzieję na udany eksperyment, ale najważniejsze będą mecze o punkty.

Dotychczasowe sparingi jeleniogórzanek trener Tomasz Konitz ocenia pozytywnie. W dwóch pierwszych spotkaniach KPR uległ Piotrcovii Piotrków Trybunalski 24:31 i 28:29, a następnie 20:34 z konfrontacji z Zagłębiem Lubin, ale w tym ostatnim meczu szkoleniowiec zauważył plusy. - Wyniki dotychczasowych sparingów mobilizują nas optymistycznie. W ciągu 40 minut z Zagłębiem Lubin było 18:16, z takim zespołem daje to kopa psychicznego, że to, co dziewczyny robią idzie w dobrym kierunku - ocenił Tomasz Konitz.

Na chwilę obecną trener ma do dyspozycji 16 zawodniczek, z powodu urazu indywidualnie trenuje Ola Tomczyk, a w ciągu dwóch tygodni powinna dołączyć do zespołu bramkarka Ruchu Chorzów Monika Ciesiółka. - Na dzień dzisiejszy nie umiem powiedzieć, o które miejsce powalczymy. Sam jestem debiutantem w ekstraklasie, w telewizji fajnie się to ogląda, a na co dzień inaczej to wygląda. Myślałem, że z Zagłębiem uzyskamy gorszy wynik, a dziewczyny się postawiły i bardzo fajnie momentami to wyglądało. Życzyłbym sobie, żeby taka dyspozycja była w każdym meczu - dodał Tomasz Konitz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ktoś zniszczył choinki

W szkole o używkach

Rok niespełnionych obietnic

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~adito 19-08-2016 16:56
To jest dobra decyzja aktualnego zarządu klubu .. KRAJOWY REJESTR SĄDOWY Stan na dzień 19.08.2016 godz. 16:55:11 Numer KRS: 0000334240 ZARZĄD Sposób reprezentacji DO ZAWIERANIA UMÓW, UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTWA I SKŁADANIA INNYCH OŚWIADCZEŃ WOLI W SZCZEGÓLNOŚCI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH WYMAGANE SĄ PODPISY PREZESA I JEDNEGO Z WICEPREZESÓW DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE. Członkowie reprezentacji Nazwisko lub nazwa Nazwisko drugi człon Imię pierwsze Imię drugie Funkcja MAJKA Krzysztof prezes zarządu MUCKUS Artur viceprezes zarządu BIŁYK Jan WICEPREZES ZARZĄDU BAŃBURSKI Paweł SKARBNIK Strona 1 z 1 Liczba członków: 4
~pusia 29-08-2016 9:20
I nadal nic się nie zmieniło. W KRS widnieje zarząd sprzed ponad dwóch lat. To w takim razie kim w klubie jest Pan Kasztelan i Pan Szpot ??? Przecież na podstawie artykułów prasowych nie można być prezesem czy wice. No ale w Jeleniej Górze jest specyficznie i u nas można ......... W takim razie mam pytanie publiczne - to komu nasz Urząd przekazywał dotacje i na jakich zasadach ??? Kto je będzie rozliczał ??? Może tym powinny zająć się jakieś organa kontrolne ???

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Od niedzieli z nowymi przystankami

Karpacz rezygnuje z fajerwerków

Ekumenicznie i świątecznie

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
978
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%