MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 5 sierpnia
im. Mariana, Marii, Stanisława

Mistrzowie wirtualnego świata

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 6 czerwca 2009, 8:10
Aktualizacja: 8:11
Autor: Angela
Fot. TEJO
Zakończyła się II edycja turnieju gier komputerowych JGame zorganizowana przesz Książnicę Karkonoską. Ponad 50 osób zmagało się na konsoli XBOX 360. Zwycięzcy turnieju zostali atrakcyjnie nagrodzeni.

W grze FIFA 09 pierwsze miejsce zajął Mateusz Rył, tuż za nim był Damian Kaszuba, a trzecie miejsce zajął Albert Sędziak. W konkursie wiedzy o grach komputerowych najlepszy okazał się Mateusz Rył. W zmaganiach Ridge Racer 6. najlepszy okazał się Adrian Kozłowski, a drugie miejsce zajął Krystian Janiec. Jak mówią organizatorzy zarówno w pierwszej, jak i drugiej edycji było sporo chętnych do rozgrywek.

– Ledwo turniej się zakończył, a już pytano mnie o jego kolejną edycję - mówi Rafał Przyszlak, organizator. – Pozostaje mi tylko prosić o cierpliwość a jednocześnie podziękować za uczestnictwo w kolejnej edycji mojego projektu.

Jak mówi organizator, nie wykluczone, że już niebawem pojawi się okazja do kolejnych rozgrywek w wirtualnym świecie gier.

Ogłoszenia

Czytaj również

Co nowego w Gryfowie?

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Paqito 6-06-2009 11:06
No fajnie, tylko wcześniej nie było wiadomo że taka impreza będzie.
~xxx 6-06-2009 12:51
a może zrobi ktoś turniej combat arms ? troszkę bym postrzelał do lapsów
~GWT 6-06-2009 14:41
Turniej całkiem sympatyczny, aczkolwiek pierwsza edycja cieszyła się dużo większym zainteresowaniem. Pamiętam, że w turnieju NFS Most Wanted rywalizowało przeszło 40 zawodników, a tym razem w Ridge Racer 6 udział wzięło jedynie 12 graczy. Na pewno na plus względem grudniowego turnieju można zaliczyć zmianę platformy z PC na konsolę. Małym zgrzytem jest dobór gry wyścigowej, ponieważ o ile konsolowa FIFA nie budzi większych kotrowersji, o tyle gra Ridge Racer, moim zdaniem, w następnej edycji powinna zostać zastąpiona przez jeden z większych hitów na konsolę X360. Może to być któraś z części Forza Motorsport czy też Project Gotham Racing. Tym niemniej brawa dla Pana Przyszlaka za całkiem sprawnie zorganizowaną II edycję. Czekamy na III.
~NwK 6-06-2009 22:06
Zapewne sporo ludzi z J.G. by popykało w CS 1.6 ;P
~Mateusz Ryl 7-06-2009 22:18

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozmowy o Kowarach

Radośnie i bezpiecznie

Wstrzymane prace przy oczyszczalni ścieków

Samowola budowlana w KPN–ie wciąż straszy  

Wespół dla promocji

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
829
Tak
21%
Nie
74%
Nie wiem
5%